Reklama

Rogoźnica: Gala Mistrzów Gminy Międzyrzec Podlaski (galeria)

14 września w Publicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy miała miejsce uroczysta Gala Mistrzów, podczas której najzdolniejsi uczniowie ośmiu placówek szkolnych z terenu gminy Międzyrzec Podlaski odebrali z rąk wójta Krzysztofa Adamowicza nagrody, stypendia i statuetki Złota oraz Kryształowa Podkowa za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia. Wkrótce relacja filmowa z wydarzenia.

Uroczystość poprowadziła dyrektor PSP w Rogoźnicy Dorota Herda, która powitała zgromadzonych gości. Wśród przybyłych znaleźli się m.in. przedstawiciele władz gminnych na czele z wójtem Krzysztofem Adamowiczem, radni Powiatu Bialskiego Andrzej Mironiuk i Marek Sulima, dyrektorzy i uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy, rodzice oraz przyjaciele placówek.

Podczas spotkania uczniowie szczególnie wyróżniający się w różnych dziedzinach szkolnej edukacji otrzymali nagrody, stypendia i statuetki Złota oraz Kryształowa Podkowa. Listę nagrodzonych odczytała kierownik Referatu Oświaty Marta Cybulska-Demczuk:

Stypendia w dziedzinie nauki:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Halasach:
Duda Natalia, średnia 5, zachowanie wzorowe
Pawłowska Natalia Elżbieta, 5,09, wzorowe
Kasianiuk Wiktoria, 5, bardzo dobre
Krasuska Oliwia, 5,5, wzorowe
Michaluk Zofia, 5,42, wzorowe
Tomczak Julia, 5,17, wzorowe
Duda Karolina, 5,43, wzorowe
Domańska Agnieszka Kinga, 5,1, wzorowe
Krasuska Wiktoria, 5,61, wzorowe

Publiczna Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Kożuszkach:
Filipiuk Mikołaj, średnia 5,5, zachowanie bardzo dobre
Sidorczuk Patryk, 5,29, bardzo dobre
Tymoszuk Wojciech, 5,29, bardzo dobre
Tymoszuk Paweł, 5,5, wzorowe
Ostapiuk Kamila, 5,21, wzorowe
Chmielewska Maja, 5, wzorowe
Prokopiuk Lena, 5,55, wzorowe
Sidorczuk Weronika, 5,27, wzorowe
Tymoszuk Anna, 5,18, wzorowe
Sierhej Tomasz, 5,09, bardzo dobre
Chmielewski Mateusz, 5,5, wzorowe
Kokoszkiewicz Amelia, 5,33, wzorowe
Siłuszyk Izabela, 5,33, wzorowe

Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Misiach:
Matysiak Dominika, średnia 5,17, zachowanie wzorowe
Kawęski Bartosz, 5,28, wzorowe
Adamowicz Nikola Karolina, 5,36, wzorowe
Zbaracki Dawid, 5, wzorowe
Zaniewicz Elena, 5, wzorowe
Moczulski Filip, 5, wzorowe
Jędrzejewicz Igor, 5, wzorowe
Chalimoniuk Oliwia, 5,11, wzorowe
Adamowicz Katarzyna, 5, wzorowe
Augustyniuk Lena, 5, wzorowe
Filipczuk Gabriela, 5, wzorowe
Harasimowicz Michał, 5, bardzo dobre

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy:
Zacharuk Adrian, średnia 5,08, zachowanie bardzo dobre
Mościcka Marcelina, 5,17, wzorowe

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Krysińskiego w Rudnikach:
Biereta Marcel, średnia 5,18, zachowanie wzorowe
Czapski Maksymilian, 5,09, wzorowe
Wieliczko Amelia, 5, wzorowe
Błaszczuk Kinga, 5, wzorowe
Węgrzyniak Piotr, 5,33, wzorowe
Kwasińska Maja Milena, 5,43, wzorowe
Rożnowicz Łukasz, 5,57, wzorowe
Zając Dominika Maria, 5,07, wzorowe

Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Rzeczycy:
Kurenda Michał, średnia 5, zachowanie wzorowe
Nakaziuk Dominika, 5,22, wzorowe
Gaszewski Albert, 5,27, wzorowe
Karwowski Szymon, 5,27, wzorowe
Kieruczenko Karolina, 5,09, wzorowe
Krasuska Marika, 5, wzorowe
Jowik Maria, 5,08, wzorowe
Ołtuszyk Alicja, 5, wzorowe
Sawczuk Milena, 5,17, wzorowe
Swórska Monika, 5,42, wzorowe
Antoniuk Aleksandra, 5,42, wzorowe
Nakaziuk Aleksander, 5, wzorowe
Zakarjan Julia, 5, wzorowe
Zalewski Bartosz, 5,08, wzorowe
Kośmider Oliwia, 5,64, wzorowe
Michaluk Anita, 5,14, wzorowe
Siłuszyk Alicja, 5,36, wzorowe
Swórska Aleksandra, 5,07, wzorowe
Nakaziuk Mateusz, 5,67, wzorowe
Sykterz Martyna, 5,83, wzorowe
Wolińska Aleksandra, 5,33, wzorowe
Jóźwik Bartłomiej, 5, wzorowe

Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Tłuśćcu:
Ostapiuk Szymon, średnia 5,36, zachowanie wzorowe
Kulikowska Ewa, 5, bardzo dobre
Matejko Ewelina, 5,36, bardzo dobre

Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Tuliłowie:
Bułhak Dominika, średnia 5,11, zachowanie wzorowe
Cep Szymon, 5,33, wzorowe
Nestoruk Adam, 5,36, wzorowe
Jaroński Wojciech, 5,27, wzorowe
Hryciuk Karolina, 5,27, wzorowe
Zienkiewicz Kacper, 5, bardzo dobre
Hryciuk Julia, 5,25, wzorowe
Zbańska Wiktoria, 5, wzorowe

Stypendia w dziedzinie sportu:

PSP w Halasach
Krasuska Oliwia, klasa V, średnia 5,5
Michaluk Zofia, V, 5,42
Krasuska Wiktoria, VIII, 5,61

PSP w Rogoźnicy:
Oleksiuk Anna, klasa VII, średnia 4,64, zachowanie wzorowe
Koślacz Amelia, VII, 4,5, wzorowe

PSP w Rzeczycy:
Antoniuk Aleksandra, klasa VI, średnia 5,42, zachowanie wzorowe
Michaluk Anita, VII, 5,14, wzorowe
Nakaziuk Aleksander, VI, 5, wzorowe

PSP w Tłuśćcu:
Matejko Ewelina, klasa VII, średnia 5,36, zachowanie bardzo dobre
Karwowska Emilia, VII, 4,86, bardzo dobre
Kiryluk Maciej, VIII, 4,28, bardzo dobre

Złota Podkowa w kategorii artysta:
PSP w Halasach – Krasuska Wiktoria
PSP w Rogoźnicy – Koślacz Amelia
PSP w Rzeczycy – Sawczuk Milena

Złota Podkowa w kategorii artysta słowa:
PSP w Misiach – Jędrzejewicz Igor

Złota Podkowa w kategorii sportowiec:
PSP w Rogoźnicy – Oleksiuk Anna
PSP w Rzeczycy – Michaluk Anita
PSP w Tłuśćcu – Kiryluk Maciej
PSP w Halasach – Krasuska Wiktoria
PSP w Misiach – Wasiluk Michalina

Złota Podkowa w kategorii naukowiec:
PSP w Misiach – Zaniewicz Elena
PSP w Rudnikach – Rożnowicz Łukasz
PSP w Tuliłowie – Jaroński Wojciech

Złota Podkowa w kategorii super uczeń:
PSP w Kożuszkach – Prokopiuk Lena
PSP w Rogoźnicy – Mościcka Marcelina
PSP w Rudnikach – Rożnowicz Łukasz
PSP w Rzeczycy – Sykterz Martyna
PSP w Tłuśćcu – Ostapiuk Szymon
PSP w Halasach – Wiktoria Krassuska

Złota Podkowa w kategorii filantrop:
PSP w Kożuszkach – Tymoszuk Wojciech
PSP w Rogoźnicy – Łosicka Maja
PSP w Rzeczycy – Orłowski Wiktor
PSP w Misiach – Moczulski Filip

Złota Podkowa w kategorii poliglota:
PSP w Misiach – Martyniuk Maharyta

Złota Podkowa w kategorii przyjaciel szkoły:
PSP w Halasach – Duda Justyna
PSP w Rogoźnicy – Jednostka Wojskowa 3533 w Roskoszy, kpt. Radosława Kuzaka
PSP w Rudnikach – Czapski Jarosław
PSP w Misiach – Złotkowska Marzena

Kryształowa Podkowa – dla uczniów, którzy po raz trzeci otrzymali Złote Podkowy:
PSP w Tłuśćcu – Matejko Ewelina
PSP w Misiach – Adamowicz Nikola
PSP w Tuliłowie – Bułhak Dominika

Nagrody w I Gminnej Lidze Przyrodniczej:
Rożnowicz Łukasz, Rudniki; biologia, geografia, chemia, fizyka
Domańska Agnieszka, Halasy; biologia, geografia, fizyka
Zienkiewicz Kacper, Tuliłów; biologia, geografia
Chmielewski Mateusz, Kożuszki; biologia, geografia
Cep Szymon, Tuliłów; biologia, geografia
Kwasińska Maja, Rudniki; geografia, chemia
Oświt Wiktoria, Halasy; geografia, fizyka
Zaniewicz Elena, Misie; biologia, geografia
Krasuska Wiktori,a Halasy; geografia, fizyka
Jaroński Wojciech, Tuliłów; przyroda
Biereta Marcel, Rudniki; przyroda
Pawłowska Natalia, Halasy; przyroda
Zacharuk Adrian, Rogoźnica; biologia
Mościcka Marcelina Rogoźnica biologia
Cep Grażyna, Tuliłów; biologia
Domański Filip, Halasy; biologia
Pietruszka Karolina, Rzeczyca; biologia
Oleksiuk Anna, Rogoźnica; biologia
Łochina Marta, Rogoźnica; biologia
Nestoruk Patrycja, Rogoźnica; biologia
Kokoszkiewicz Amelia, Kożuszki; biologia
Kulikowska Ewa, Tłuściec; geografia
Węgrzyniak Piotr, Rudniki; geografia
Moczulski Filip, Misie; geografia
Michaluk Anita, Rzeczyca; chemia
Tymoszuk Wojciech, Kożuszki; chemia
Sidorczuk Patryk, Kożuszki; chemia
Sykterz Martyna, Rzeczyca; chemia
Adamowicz Nikola, Misie; fizyka
Siedlanowska Natalia, Misie; fizyka

Nagrody dla nauczycieli – przewodniczący lig przedmiotowych:
Barbara Wrzodak, chemia
Monika Mazurek, fizyka
Paweł Golbiak, biologia
Janusz Ilczuk, gografia
Sławomir Litwiniuk, przyroda

Galę Mistrzów uświetniły występy artystyczne i przemówienia gości, nie zabrakło również degustacji tortu oraz wspólnych pamiątkowych zdjęć.

 

materiał: Gmina Międzyrzec Podlaski
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama