Reklama

Siedlce: Sprzątanie lasu z Caritas Diecezji Siedleckiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 21 września 2022
, godz. 11:00
Niepełnosprawni uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kisielach, Siedlcach i Skórcu, już po raz kolejny posprzątają lasy na terenie powiatu siedleckiego, a dokładnie gminy Mokobody. Akcja sprzątania, której patronuje św. Franciszek z Asyżu, odbędzie się 21 września 2022 r. od godz. 11:00.

Uczestnicy placówek i ich opiekunowie spotkają się w domku myśliwskim Koła Łowieckiego „Podlasie” w Balach. Na początku, dzięki Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej w Węgrowie, odbędzie szkolenie z zasad segregacji odpadów. Następnie zacznie się sprzątanie lasu, które potrwa ok. 1,5-2 godziny. Na koniec, na terenie przy domku myśliwskim (przy drodze nr 696), zapłonie ognisko z kiełbaskami, przygotowane wspólnie z Panem Leśniczym z okręgu Leśnictwa Suchożebry oraz Kołem Łowieckim „Podlasie” w Siedlcach.

Przedsięwzięcie zorganizuje Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Kisielanach, przy współpracy Nadleśnictwa w Siedlcach, w tym Leśnictwa Suchożebry, PGK w Węgrowie oraz Koła Łowieckiego „Podlasie”.

Kontakt: Warsztat Terapii Zajęciowej w Kisielanach, tel. 609-999-941.

 

materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst i zdjęcia: Anna Nowińska Biuro Prasowe
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama