Reklama

Reklama

Mecz otwarcia z plejadą gwiazd na nowym Stadionie Miejskim w Białej Podlaskiej (film) (galeria)

Dzień 4 września 2022 roku w Białej Podlaskiej zapisze się w kronikach historii miasta wielkimi literami. Tego dnia zorganizowano ogromne wydarzenie sportowe z okazji oficjalnego otwarcia w zupełnie nowej odsłonie - po budowie od podstaw - Stadionu Miejskiego. Głównym punktem programu był mecz towarzyski MKS Podlasie Biała Podlaska vs Szkoła Trenerów PZPN.

Posłuchaj ważnego spotu:

Na nowym bialskim stadionie podczas meczu otwarcia zagrali wybitni piłkarze, a wśród nich takie gwiazdy, jak: Łukasz Piszczek, Sławomir Peszko, Jakub Wawrzyniak i Sebastiana Mila. Mecz komentował – legenda sportowego komentatorstwa – Dariusz Szpakowski.

Wydarzenie przy Artyleryjskiej było też świetną okazją do uczczenia 50. rocznicy zdobycia przez Reprezentację Polski złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Monachium w 1972 r. Na trybunach oprócz prezydenta miasta Michała Litwiniuka i bialczan zasiedli goście specjalni, a wśród nich znani trenerzy: Jerzy Engel, Antoni Piechniczek, Andrzeje Strejlau i Paweł Janas.

Towarzyski mecz pomiędzy drużyną MKS Podlasie a Szkołą Trenerów PZPN był wyjątkową okazją do wspólnego świętowania i spotkania z piłkarzami, którzy jeszcze niedawno grali w najlepszych klubach na świecie..

Na wydarzenie w specjalnym spocie reklamowym zapraszali prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk i dr Leszek Cicirko – wykładowca i trener AWF Biała Podlaska oraz Szkoły Trenerów PZPN, >>> Link do filmu <<<

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama