Reklama

Bereza: Jest pomysł. Czas na realizację. Kiedyś uczniowie – dziś jako seniorzy – powrócą do swojej dawnej szkoły

Kolejna dobra informacja z Gminy Międzyrzec Podlaski. Wójt Krzysztof Adamowicz poinformował, że 12 sierpnia br. podpisano umowę z Wykonawcą Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BUDEXPOL Biała Podlaska. Wartość umowy to ponad 358 tysięcy 767 zł. Umowa zawarta została na realizację robót budowlanych w budynku po byłej szkole podstawowej w Berezie w ramach projektu „Wspólnie tworzymy Kluby Seniora".

W ramach zadania „Dostosowanie pomieszczeń budynku po byłej szkole podstawowej w m. Bereza do potrzeb działalności Klubu Seniora” w budynku zostaną wydzielone: pomieszczenie kuchenne, sanitariaty (męski z przedsionkiem oraz damski przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych), pomieszczenie porządkowe, trzy sale do prowadzenia zajęć tematycznych, przestrzeń komunikacyjna z wiatrołapem oraz pomieszczenie kotłowni.

Prowadzone prace obejmować będą m.in. stolarkę okienną i drzwiową, okładziny ścienne i posadzki, wykonanie nowej instalacji elektrycznej, teletechnicznej (sieć internetowa i Wi-Fi), wodociągowo-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania, ocieplenie stropu nad parterem, montaż kominków wentylacyjnych itp.

Na wykonanie zadania Gmina Międzyrzec Podlaski zabezpieczyła w budżecie 360 tys. zł. W postępowaniu przetargowym wpłynęły dwie oferty, z których wybrano bardziej korzystną opiewającą na kwotę 358.767,03 zł złożoną przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BUDEXPOL Damian Lewczuk z Białej Podlaskiej. Umowa z wykonawcą została już podpisana.

materiał: Radio Biper Międzyrzec Podlaski
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia: Anna Ostapiuk, Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama