Reklama

Kukuryki: Mercedes wartości 120 tys. zł pozostał w kraju

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej po raz kolejny zabezpieczyli poszukiwany samochód. Tym razem odnaleziono pojazd osobowy marki Mercedes o szacunkowej wartości 120 tysięcy złotych.

W środę (17 sierpnia br.), na terenie drogowego przejścia granicznego w Kukurykach, na kierunku wyjazdowym z Polski, przerwano podróż 37-letniemu obywatelowi Białorusi. Mężczyzna próbował wywieźć z Polski na Białoruś, na naczepie prowadzonej przez niego ciężarówki, samochód osobowy. Podczas prowadzonych czynności kontrolnych funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, iż przewożony pojazd marki Mercedes (rok prod. 2016), o szacunkowej wartości 120 tys. zł, jest poszukiwany jako utracony na terytorium Polski. W sprawie wszczęto postepowanie przygotowawcze. Kierowca ciężarówki został zatrzymany, zaś auto zabezpieczono. Dalsze czynności w tej sprawie będą prowadzić już funkcjonariusze Policji.

Od początku tego roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości ponad 7 mln zł.

 

Tekst / zdjęcie: kpt. SG Dariusz Sienicki, Rzecznik Prasowy Komendanta NOSG

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama