Reklama

Reklama

Kryminałki: Wypadek na al. Jana Pawła II. Kierowca 80-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa na skrzyżowaniu

Woskrzenice Duże: Kradzież paliwa ze zbiorników pojazdów budowlanych. Łącznie około 350 litrów. // Biała Podlaska: Oszustwo internetowe za pomocą transakcji sprzedaży obuwia. // Leśna Podlaska: Zniszczenie drzwi wejściowych na szkodę Urzędu Gminy. // Biała Podlaska: 36 letni nietrzeźwy kierujący hulajnogą. // Biała Podlaska: Otwarte mieszkanie. Kradzież termomixa. // Biała Podlaska: Wypadek na al. Jana Pawła II. Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa innemu pojazdowi. Nastąpiło zderzenie samochodów. W szpitalu znalazło się troje uczestników zdarzenia.

Posłuchaj ważnego spotu:

09.08.2022 WOSKRZENICE DUŻE,
Nieznany sprawca, ze zbiorników czterech pojazdów budowlanych zaparkowanych na terenie ogrodzonej działki dokonał kradzieży oleju napędowego w łącznej ilości około 350 litrów, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Miejsce zdarzenia objęte monitoringiem. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.08.2022r. BIAŁA PODLASKA,
N/n sprawca, na portalu ogłoszeniowym, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że oferował do sprzedaży buty znanej firmy, przyjął płatność za realizacje transakcji za pośrednictwem kodu BLIK, po czym nie wywiązał się z umowy i nie wysłał zakupionych przez pokrzywdzoną butów, nie zwrócił wpłaconej kwoty i usunął konto na portalu ogłoszeniowym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.08.2022r. LEŚNA PODLASKA,
Nieznany sprawca, dokonał umyślnego zniszczenia drzwi wejściowych w budynku użyteczności publicznej na szkodę Urzędu Gminy. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

09.08.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sitnicka
Funkcjonariusze KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 36-letniego mieszkańca powiatu elbląskiego, który kierował hulajnogą elektryczną, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,56 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.04.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, z otwartego mieszkania, dokonał kradzieży urządzenia termomix na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.08.2022r. BIAŁA PODLASKA, al. Jana Pawła II 
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w dniu 09.08.2022 roku po godz. 9.00 na Alei Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Fiat, 80-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, włączając się do ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi VW, którym kierował mieszkaniec Białej Podlaskiej, doprowadzając do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła kierująca oraz pasażerka samochodu osobowego marki Fiat oraz pasażerka drugiego pojazdu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama