Reklama

Wakacyjne koncerty na placu Wolności – Melissa Boys (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 12 sierpnia 2022
, godz. 20:00
Zbliża się kolejny muzyczny wakacyjny piątek. 12 sierpnia na scenie w ramach wakacyjnych koncertów na placu Wolności w Białej Podlaskiej wystąpi zespół Melissa Boys, czyli chłopcy na uspokojenie.

Duet Paweł Sulej i Irek Kozłowski od lat fascynuje się repertuarem wybitnych postaci piosenki i ballady: Bułata Okudżawy, Jaromira Nohavicy, Włodzimierza Wysockiego, Jacka Kaczmarskiego, Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, których to twórczość wyróżnia się dużą emocjonalnością oraz wymownością tekstów, które w ujmujący sposób opisują to, co w życiu często trudno wyrazić słowami. Piosenki te nawiązują do słowiańskiej wrażliwości i kultury, dzięki czemu mimo upływającego czasu, nie tracą na swej popularności i zawsze znajdują szeroką rzeszę odbiorców. Ich koncerty to oryginalne aranżacje, niepospolite, znakomicie dobrane utwory z bogactwem nastrojów zawartych w tekstach i melodiach.

Gościem specjalnym będzie muzyk, pianista Robert John Ekow Osam-Gyaabin wszystkim dobrze znany z programu „Jaka to melodia?”.

Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasto Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego. Start godz. 20:00, wstęp wolny.

Tekst / grafiki: Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama