Reklama

Kryminałki: Włamanie do kontenera. Wandal na dachu samochodu

Biała Podlaska: Wandal wszedł na dach samochodu. Uszkodzenia pojazdu. // Biała Podlaska: Nieznany sprawca działający za pośrednictwem komunikatora w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez zakłady bukmacherskie opłacane kodami BLIK. // Woskrzenice Małe: Nieznany sprawca doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mienia za pośrednictwem ogłoszenia o sprzedaży sukienki. // Międzyrzec Podlaski: 66 letni nietrzeźwy kierowca. // Biała Podlaska: Włamanie do metalowego kontenera - biura. Kradzież pieniędzy i uszkodzenia.

07.08.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. Stefana Żeromskiego
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia mienia po przez wejście na dach zaparkowanego przed blokiem samochodu osobowego, w wyniku czego uszkodził poszycie dachu na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.08.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca działający za pośrednictwem komunikatora w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że zamieścił reklamę dot. współpracy w obstawianiu zakładów bukmacherskich z gwarancją zwrotu należności w przypadku innego wyniku aniżeli typowany, po wykupieniu przez pokrzywdzonego kodów i opłaceniu typowanego wyniku meczu, przy płatności w opcji Blik, dokonał oszustwa ponieważ padł inny niż typowany wynik, a gwarancje nie zostały dotrzymane i zerwany został kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.08.2022r. WOSKRZENICE MAŁE, 
Nieznany sprawca doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mienia w ten sposób że za pośrednictwem sieci Internet wprowadził mieszkankę gm. Biała Podlaska w błąd co do realizacji czynności związanych z zakupem wystawionej przez nią na portalu ogłoszeniowym sukienki, gdzie po przesłaniu linku do fałszywej strony uzyskał dostęp do konta bankowego prowadzonej, a następnie dokonał nieuprawnionych transakcji wyniku czego z rachunku pokrzywdzonej zostały wyprowadzone środki pieniężne. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.08.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Funkcjonariusze KP Międzyrzec Podlaski w trakcie wykonywania czynności służbowych na miejscu interwencji ustalili, że 66-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego kierował samochodem osobowym marki Hyundai znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

06.08.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do usytuowanego na terenie firmy metalowego kontenera – biura, skąd dokonał kradzieży pieniędzy oraz spowodował uszkodzenie mienia na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama