Reklama

Biała Podlaska: Wypadek na przejściu dla pieszych. Potrącenie nastolatki. Apelujemy o rozwagę!

Wczoraj kierująca mercedesem 37-latka potrąciła nastolatkę, która jak wynika, ze wstępnych ustaleń przebiegała przez przejście dla pieszych. Do zdarzenie doszło po godzinie 16.00 na Alei Solidarności w Białej Podlaskiej. Piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Ustalamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze!

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 16.00 na Alei Solidarności w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki mercedes 37-letnia mieszkanka gminy Zalesie potrąciła na przejściu dla pieszych nastolatkę, która w chwili zdarzenia prawdopodobnie przebiegała przez przejście.

Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku zdarzenia 18-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że zarówno kierujący jak i pieszy w obrębie przejścia dla pieszych musi zachować szczególną ostrożność. Zadbajmy wspólnie o nasze bezpieczeństwo.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama