Reklama

Biała Podlaska: 10 tysięcy m2 – hektar asfaltu – plan remontu ulic i dróg w mieście do końca 2023 roku

Remont cząstkowy ulic o nawierzchni bitumicznej na terenie miasta Biała Podlaska w 2022 i 2023 roku. To kolejne zamówienie realizowane przez samorząd miasta. Zwycięska firma po przetargu, zobowiązana zostanie wykonać znajdujące się w projekcie zadania w terminie do końca grudnia przyszłego roku.

W zakres prac remontowych zaplanowanych do wykonania w technologii „na gorąco” mieszanką mineralno-asfaltową wchodzą: remonty cząstkowe o powierzchni do 1 m2 – bez ramowania, remonty o powierzchni do 5 m2 – z ramowaniem, remonty o powierzchni od 5 m2 do 50 m2 – ramowaniem, remonty o powierzchni powyżej 50 m2 – z ramowaniem, wykonanie remontu przełomów ok. 50,00 m2 oraz naprawa (poprzez uszczelnienie) pojedynczych, podłużnych i poprzecznych spękań nawierzchni bitumicznej poprzez zastosowanie gorącej zalewy asfaltowej z asfaltu modyfikowanego polimerami.

Jeszcze w tym roku wykonane zostaną prace remontowe cząstkowe na powierzchni 3.800 m2 remonty cząstkowe oraz 759 m2 niwelacji przełomów na jezdniach. W roku 2023 zaplanowano jeszcze większy zakres prac: 5.850 m2 remontów cząstkowych i 900 m2 niwelacji przełomów.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst i opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama