Reklama

Piszczac: Popołudnie seniora – Życie pasją jest… (film) (galeria)

Seniorzy z Piszczaca już po raz kolejny udowadniają, że życie jest prawdziwą pasją, nie tylko tytułem projektu, pod którym utworzono ich formację. Podczas "Popołudnia seniora", które odbyło się 4 sierpnia, zaprosili swoich gości na wernisaż wystawy fotograficznej oraz spektakl w wykonaniu członków klubu. Nie zabrakło występów artystycznych, tańców i chwil pełnych humoru. Niebawem pełna relacja filmowa z wydarzenia, tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć i krótkiego nagrania z dźwiękami belgijki w tle.

„Popołudnie Seniora” to impreza podsumowująca realizację projektu „Życie pasją jest – utworzenie klubu seniora w Gminie Piszczac”. W ramach spotkania przy budynku Urzędu Gminy dokonano otwarcia wystawy fotograficznej pod nazwą „Działalność Klubu Seniora w Piszczacu”, po czym seniorzy zaprosili swoich gości na spektakl teatralny „Niewiasty z Piszczaca”, w którym zaprezentowali własne umiejętności i sceniczne talenty. Imprezę uwieńczyły wspólne tańce i występy artystyczne, które złożyły się na bardzo emocjonujący, pełny energii i dobrej zabawy kulturalny wieczór. Seniorom towarzyszyli tego dnia m.in. wójt Kamil Kożuchowski oraz opiekun klubu Łukasz Węda.

Relacja filmowa na profilu społecznościowym Radia Biper:
Popołudnie seniora – belgijka <<==>> LINK

Działanie realizowane jest w ramach projektu „Życie pasją jest – utworzenie klubu seniora w Gminie Piszczac” objętego Regionalnym Programem Operacyjnym województwa lubelskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 11. Włączenie społeczne Działanie 12.2 Usługi społeczne i zdrowotne.

Warto wrócić również wspomnieniem do wystawy fotograficznej, którą seniorzy z Piszczaca przygotowali w październiku ubiegłego roku.
Piszczac: Klub Seniora zaprosił na wernisaż wystawy fotograficznej „Działalność Klubu Seniora w Piszczacu” <<==>> LINK

 

materiał: Radio Biper Gmina Piszczac
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama