Reklama

Akcja promująca czytelnictwo w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 17 sierpnia 2022
, godz. 13:00
Pracownicy Barwnej Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży już po raz dziewiąty włączają się do ogólnopolskiej akcji „Księgozbiór”, która promuje wspólne, ciche czytanie w przestrzeni publicznej. W tym roku bibliotekarze zapraszają bialczan do założenia zamkowo-parkowego Radziwiłłów.

Akcja odbędzie się 17 sierpnia (środa) i trwać będzie od godziny 13:00 do godziny 13:30. Tego dnia czytane będą książki przyniesione ze sobą, bądź specjalnie przygotowane na tę okazję z bookcrossingowych darów.

 Idea ogólnopolskiej akcji cichego czytania w przestrzeni publicznej narodziła się w Łodzi i od początku istnienia z powodzeniem przyjęła się w naszym mieście. Co roku spotykamy się w najbardziej rozpoznawalnych, kluczowych miejscach Białej Podlaskiej, by własnym przykładem promować modę na czytanie. Może dzięki naszej obecności, po książkę sięgnie ktoś, kto już zapomniał, jaką przyjemnością jest czytanie.

W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, wydarzenie odbędzie się w budynku biblioteki „Barwnej” przy ulicy Warszawskiej 12c.

Organizatorami wydarzenia są: Prezydent Miasta Biała Podlaska Pan Michał Litwiniuk oraz pracownicy Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży „Barwna”.

Tekst / plakat: MBP w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama