Reklama

Gmina odstąpiła od umowy na montaż kolektorów i ogłosiła nowy przetarg

Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztof Adamowicz poinformował, że gmina odstąpiła od umowy z wykonawcą, który nie wywiązał się z zadania dostawy i montażu kolektorów słonecznych. Samorząd dąży jednak do realizacji przedsięwzięcia ogłaszając nowy przetarg.

O odstąpieniu od umowy z wykonawcą Polska Energia Przetargi włodarz poinformował podczas XLV sesji Rady Gminy Międzyrzec Podlaski w dniu 29 lipca. – Firma od października nie przystąpiła do realizacji zadania. Nie rezygnujemy z tego przedsięwzięcia. Ogłosiliśmy już nowy przetarg – mówił wójt Krzysztof Adamowicz. Kolejny przetarg na dostawę i montaż 550 zestawów instalacji kolektorów słonecznych (330 zestawów dwupanelowych o mocy min. 3,1 kW i 175 zestawów trzypanelowych o mocy min. 4,65 kW) oraz 1 zestawu instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 3,1 kWp na budynku gminnej biblioteki i GOK w miejscowości Wysokie został ogłoszony w dniu 20 lipca. Oferenci mają czas składania propozycji cenowych do dnia 22 sierpnia.

Projekt „Montaż instalacji OZE w Gminie Międzyrzec Podlaski- zadanie 1” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej 4: Energia przyjazna środowisku Działanie 4.1: Wsparcie wykorzystania OZE, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

 

materiał: XLV sesja RG w dniu 29 lipca 2022 r., BIP Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama