Reklama

Piszczac: Rajd rowerowy dla dzieci (film) (galeria)

26 lipca Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu zaprosiło najmłodszych mieszkańców gminy do udziału w "Rajdzie rowerowym dla dzieci", którego czterdziestokilometrowa trasa wiodła z Piszczaca do Kodnia i z powrotem.

To już drugi rajd, który organizujemy podczas tych wakacji. Tym razem do Kodnia. Jest to dość daleka droga, bo prawie 40 kilometrów. Uczestnicy to dzieci, mamy wśród nas nawet ośmiolatka, ale z pewnością sobie poradzi, wierzymy w niego – mówiła przed wyjazdem dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu Gabriela Bielińska. – Mieszkańcy Piszczaca zdecydowanie polubili jazdę rowerem. Nie tylko dzieci, ale i dorośli. 

Tym razem trasa rajdu wiodła przez miejscowości Piszczac-Trojanów-Kodeń-Zahorów-Piszczac, uczestnicy wystartowali spod miejscowej świetlicy Jaskółka.

Rajdy rowerowe to tylko jeden z pomysłów na aktywne spędzenie wakacji. W lipcu atrakcji dla mieszkańców Piszczaca nie brakowało. – Mieliśmy spływ kajakowy, nocowanie w świetlicy, wyjeżdżaliśmy z dziećmi do parku linowego i na baseny do Łukowa – wyjaśnia organizatorka aktywnego wypoczynku.

 

materiał: Radio Biper Gmina Piszczac
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk, Biper TV
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama