Reklama

Zostań liderem Szlachetnej Paczki na rzecz Gminy Urszulin

Koordynatorzy programu Szlachetna Paczka poszukują osoby, która przyjmie obowiązki lidera działającego na rzecz Gminy Urszulin. Wolontariusze chcą pomóc jednej z mieszkanek, która potrzebuje wsparcia.

Na jednym z osiedli mieszka schorowana 73-letnia pani Janina. Nikt nie przejmuje się tym, że jest zupełnie sama, a na przeżycie dnia zostaje jej 2 zł… Wśród nas są osoby w potrzebie, których nikt nie dostrzega. Nie godzimy się na to. Właśnie do takich osób docieramy dzięki Wolontariuszom Szlachetnej Paczki.

Bądź wsparciem dla najbardziej potrzebujących! Wejdź na https://bit.ly/BądźWolontariuszem i zostań Wolontariuszem Szlachetnej Paczki! Masz wpływ na zmianę w życiu najbardziej potrzebujących. Dołącz do wolontariatu i zyskaj radość z pomagania! Bycie wolontariuszem to wyraz troski o osoby z najbliższego otoczenia. Wolontariusz realnie wpływa na życie konkretnych osób, uruchamiając tym samym zmianę w swojej lokalnej społeczności. To dzięki Wolontariuszom pomoc może docierać do Rodzin z Paczki, które znalazły się w trudnej sytuacji. Wolontariat to propozycja dla osób, które wierzą, że każdemu człowiekowi, bez względu na okoliczności, należy się szacunek i zaufanie. Ich życie może się zmienić – dzięki dostarczeniu pomocy dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Jak dołączyć do wolontariatu?

Wejdź na stronę https://bit.ly/BądźWolontariuszem, wybierz komu chcesz pomagać i w jakiej roli, a następnie wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy. Każdy kandydat, który prześle zgłoszenie, odbywa rozmowę z lokalnym koordynatorem oraz profesjonalne wdrożenie do roli. Czekamy na Ciebie!

 

materiał, tekst: Kinga Zięba, koordynator regionalny programu Szlachetna Paczka
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama