Reklama

Kryminałki: W kieszeni spodni miał narkotyki. Był poszukiwany

Policjanci z janowskiego komisariatu zatrzymali 35-latka z gminy Rokitno. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko mieniu. Odpowie też za posiadanie narkotyków, w kieszeni jego spodni mundurowi ujawnili bowiem woreczek z amfetaminą. 35-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Wczoraj policjanci janowskiego komisariatu weszli na teren jednej z posesji w gminie Rokitno. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że przebywa tam poszukiwany przez bialski sąd 35-latek. W trakcie prowadzonych czynności zatrzymali mężczyznę. Dodatkowa w kieszeni jego spodni mundurowi ujawnili woreczek z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina. Nielegalna substancja została zabezpieczona.

Mężczyzna został już przesłuchany i trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące za zniszczenie mienia. Odpowiadał będzie również za przestępstwo narkotykowe. W tym przypadku grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama