Reklama

Mecz otwarcia z plejadą gwiazd na nowym Stadionie Miejskim w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 4 września 2022
, godz. 19:00
4 września w Białej Podlaskiej szykuje się duże wydarzenie sportowe z okazji oficjalnego otwarcia w zupełnie nowej odsłonie - po budowie od podstaw - Stadionu Miejskiego. Głównym punktem programu będzie mecz towarzyski MKS Podlasie Biała Podlaska vs Szkoła Trenerów PZPN. Zagrają wybitni piłkarze, a wśród nich takie gwiazdy, jak: Łukasz Piszczek, Sławomir Peszko, Jakub Wawrzyniak i Sebastiana Mila. Mecz komentować będzie legenda sportowego komentatorstwa Dariusz Szpakowski. 

Będzie to także okazja do uczczenia 50. rocznicy zdobycia przez Reprezentację Polski złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Monachium w 1972 r. Na trybunach oprócz prezydenta miasta Michała Litwiniuka i bialczan zasiądą goście specjalni, a wśród nich znani trenerzy: Jerzy Engel, Antoni Piechniczek, Andrzeje Strejlau i Paweł Janas.

Towarzyski mecz pomiędzy drużyną MKS Podlasie a Szkołą Trenerów PZPN będzie wyjątkową okazją do wspólnego świętowania i spotkania z piłkarzami, którzy jeszcze niedawno grali w najlepszych klubach na świecie. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00.

Bezpłatne wejściówki na Wielkie Otwarcie Stadionu dostępne będą 18 sierpnia 2022 r. w godz. 16:00 – 18:00 w Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przy ulicy Warszawskiej 11 w Białej Podlaskiej. W pozostałe dni w godzinach pracy BCK (do wyczerpania zapasów).

Na wydarzenie w spocie reklamowym zapraszają prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk i dr Leszek Cicirko – wykładowca i trener AWF Biała Podlaska oraz Szkoły Trenerów PZPN, >>> Link do filmu <<<.

Źródło: Facebook / Michał Litwiniuk
Zdjęcie: screenshot / michallitwiniukbp

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama