Reklama

Kryminałki: Wypadek w Wólce Dobryńskiej. 23-latek prawdopodobnie zasnął za kierownicą

W minioną sobotę przed południem w miejscowości Wólka Dobryńska kierujący volkswagenem 23-latek prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Mężczyzna zjechał na prawe pobocze i do przydrożnego rowu. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że za kierownicę pojazdu powinniśmy wsiadać wypoczęci i trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 11.00 na krajowej dwójce w miejscowości Wólka Dobryńska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem 23-letni obywatel Białorusi zjechał na prawe pobocze i do przydrożnego rowu. W chwili zdarzenie mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zaśnięcie kierowcy. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Ustalamy okoliczności oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego. Wsiadając za kierownicę powinniśmy być trzeźwi i wypoczęci.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama