Reklama

Festyn sportowo-rekreacyjny „Żyj sportowo-kolorowo” w Rakowiskach (film) (galeria)

Konkurencje sportowe oraz gry i zabawy przygotowane przez instruktorów Gminnego Ośrodka Kultury, koncerty lokalnych zespołów, smakołyki z grilla oraz dużo dobrej zabawy, to wszystko czekało na uczestników festynu sportowo-rekreacyjnego pn. „Żyj sportowo-kolorowo”, który odbył się 10 lipca w Rakowiskach. 

–  Po dwóch latach pandemii ludzie są spragnieni takich spotkań i właśnie w okresie wakacyjnym Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej organizuje takie festyny, jak ten dzisiejszy w Rakowiskach. Każda impreza gminna jest wspomagana przez naszych dzielnych strażaków, którzy dziś oprócz zabezpieczenia przygotowali dla dzieci kąpiel w pianie – mówi Wiesław Panasiuk, wójt gminy Biała Podlaska. 

W programie pikniku znalazło się coś dla ciała, ale i dla ducha. Odbył się m.in. turniej o Puchar Wójta Gminy Biała Podlaska w piłce nożnej. Ci, którzy nie przepadają za tą dyscypliną, mogli wziąć udział w biegu przełajowym, a także innych przygotowanych konkurencjach. Na najmłodszych czekały gry i zabawy z animatorami z GOK-u. 

Wrażeń artystycznych dostarczyły występy zespołów „Margerytki” z Rakowisk oraz kapeli podwórkowej Caravana z Czosnówki. Uciechę dostarczyli uczestnikom także strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławacinku Starym oraz Sworach, którzy przygotowali zabawę w pianie. Aby nabrać sił w przerwie między atrakcjami wszyscy mogli skosztować pysznych smakołyków z grilla. 

– Cieszę się ogromnie, że pogoda w tym roku nam dopisała, było mnóstwo atrakcji, przybyło dużo ludzi i każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie –  mówi Dariusz Plażuk przewodniczący Rady Gminy Biała Podlaska. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama