Reklama

Biała Podlaska: Zamknięta ulica w śródmieściu. Reformacką nie pojedziesz

Do 27 lipca Bialskie Wodociągi i Kanalizacja "WOD-KAN" prowadzić będą prace związane z przebudową sieci wodociągowych i kanalizacyjnych w ulicy Reformackiej w ścisłym Centrum Białej Podlaskiej. Po "wodociągach" na plac budowy wejdą drogowcy. Nastąpi wymiana krawężników, odnowa i wzmocnienie podbudowy ulicy, regulacja studzienek a co najważniejsze - pojawi się nowy dywanik asfaltowy.

Reformacka jako ulica jednokierunkowa zamknięta została od strony ulicy Narutowicza. W rejon Placu Wolności i ulicy Warszawskiej dojedziemy poprzez skrzyżowanie z Zamkową. Na parking na Placu Rubina wjazd zlokalizowano od ulicy Narutowicza.

Prace prowadzone obecnie są w ciągu samej ulicy Reformackiej. Kierowcy będą jednak zmuszeni liczyć się z zamknięciem czasowym również ulicy Narutowicza. Prace na sieciach prowadzone będą również w rejonie skrzyżowania Reformackiej i Narutowicza. Nowy dywanik asfaltowy pojawi się na łącznym odcinku prawie 155 metrów (144 metry – całość ulicy Reformackiej, i około 10 metrów rejon ulicy Narutowicza (skrzyżowanie z ulicą Reformacką).

Całość prac potrwać ma do 10 sierpnia br.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst, zdjęcia i opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. Jeżeli ten remont będzie trwał długo to uważam, że powinno się rozważyć (także czasowo) zmianę organizacji ruch na ul. Kraszewskiego – ruch dwukierunkowy. Zamknięcie Narutowicza to w ogóle jakiś kosmos. Objazd przez Zamkową Artyleryjską i Nową ? Może objazd właśnie przez Kraszewskiego, Pl. Wolności do Moniuszki . Ja w każdym razie nie pojawię się samochodem w tych rejonach do czasu uruchomienia Reformackiej.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama