Reklama

Dzień otwarty Stadniny Koni w Janowie Podlaskim (film) (galeria)

3 lipca Stadnina Koni w Janowie Podlaskim zorganizowała dzień otwarty, podczas którego można było nie tylko zwiedzić obiekt, ale też skorzystać z różnorodnych atrakcji, takich chociażby jak przejażdżka bryczką.

Wiele osób czekało na ten dzień, by po kilku ostatnich latach obostrzeń pandemicznych móc znów odwiedzać swobodnie stadninę i wspólnie spędzić ciekawe chwile. Jest to też radosny moment dla pracowników obiektu. – Mamy za sobą dwa lata zamknięcia pandemicznego i od września zamknięci byliśmy w strefie stanu wyjątkowego, więc dzisiejszy dzień to dla nas ogromne święto. W końcu możemy tutaj kogoś przyjąć i pokazać to, co my kochamy i co kochają ludzie na całym świecie, czyli piękne konie arabskie – stwierdza przewodniczka po stadninie koni Gabriela Kwiatkowska.

Relacja filmowa na profilu społecznościowym Radia Biper:
Dzień otwarty Stadniny Koni w Janowie Podlaskim – rozmowa z przewodnikiem Gabrielą Kwiatkowską <<==>> LINK

To dzień pełen emocji, ponieważ stadnina przygotowała szereg atrakcji dla uczestników otwartego dnia. Można było zwiedzać stajnie, poczytać o zamieszkujących je zwierzętach, przejechać się bryczką. Dla dzieci rozstawiono dmuchany plac zabaw, odbyła się też gra terenowa. Imprezę wsparli policjanci, strażacy i pracownicy Lasów Państwowych.

W programie był również pokaz koni arabskich, okaz małopolskich koni w siodle, które zaprezentowały trzy amazonki w strojach staropolskich i pokaz ujeżdżeniowy. 

 

materiał: Radio Biper Gmina Janów Podlaski
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama