Reklama

Nagroda za walkę z pandemią Covid dla Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białej Podlaskiej

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 28 czerwca w Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego, Wojewoda Lubelski Lech Sprawka wręczył nagrody za walkę z pandemią wirusa SARS-CoV-2. Wśród wyróżnionych znalazła się Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białej Podlaskiej.

Ta nagroda to kolejne ukoronowanie pracy naszej Stacji. Długie miesiące walki z pandemią Covid-19 to trudny czas dla wszystkich, a szczególnie dla służb medycznych. Dlatego też pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Stacji za wytrwałość, poświęcenie i odwagę w pracy w kryzysowych warunkach. Dziękuje również Zarządowi Województwa Lubelskiego na czele z Marszałkiem Jarosławem Stawiarskim oraz Wojewodzie Lubelskiemu Lechowi Sprawce za ogromne wsparcie w czasie pandemii. Przekazane środki ochrony osobistej znacząco poprawiły bezpieczeństwo i komfort pracy ratowników medycznych w walce z Covid-19. Dzięki dobremu przygotowaniu przez cały okres trwania pandemii w Stacji nie zostało stwierdzone ognisko epidemiologiczne. Pozwoliło to na działanie systemu bez zakłóceń realizując ustawowe obowiązki polegające na udzielaniu świadczeń zdrowotnych medycznych czynności ratunkowych oraz świadczeń Covid-owych w postawionej w podwyższonej gotowości Stacji – mówi dyrektor bialskiego pogotowia Artur Kozioł.

 

 

materiał – tekst i zdjęcia: Sekretariat Stacji Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Białej Podlaskiej
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Są 2 komentarze do tego artykułu.

  1. Magdalena Stanek

    Czy to ten sam dyrektor, który nie dał testu mojemu Tacie przez 8 dni od objawów Covid-19 co później doprowadziło do śmierci Taty? Brawo PISowska Polska nagradzanie braku kompetencji dla Arturka! Żenada!

  2. Nagroda za branie premii za leczenie kataru szczepionką za łapówki od pfajzera. Ile ludzi zmarło pod szpitalami bo nie mieli szczepioneczki? Wstyd.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama