Reklama

Reklama

Festyn rodzinny w Zalesiu (film)

26 czerwca w parku przy Gminnym Ośrodek Kultury w Zalesiu odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany wspólnie z OSP Zalesie. Organizatorzy zadbali o szereg różnorodnych atrakcji, wśród których nie zabrakło dmuchańców, zabaw z animatorami, mini festiwalu kolorów, pokazu sprzętu gaśniczego, piana-party oraz stanowisk z pysznymi smakołykami.

Posłuchaj ważnego spotu:

Festyn Rodzinny w Zalesiu odbył się już po raz drugi i z impetem wprowadził mieszkańców i sympatyków gminy w wakacyjny klimat. 

O różnorodne zabawy animacyjne, dmuchańce i inne formy rozrywki zadbał Gminny Ośrodek Kultury w Zalesiu. Na placu można było spotkać mieszkańców Zalesia i gminy, ale przybyło też wiele osób zwabionych ciekawą ofertą festynową. – Nieznajomych twarzy mamy tu pewnie 80% – zauważyła dyrektor GOK Jolanta Chaciewicz.

Imprezę zorganizowano przy współpracy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zalesiu, która przygotowała na ten dzień pokaz wozów bojowych i sprzętu gaśniczego, armatki wodne i kurtynę wodną oraz piana party. Wodne zabawy z powodzeniem pomagały przetrwać upał, bo słoneczna pogoda dopisała w nadmiarze. – Nasza współpraca z GOK jest bardzo owocna, często organizujemy imprezy, budynek naszej remizy OSP jest też elementem domu kultury – podkreśla strażak OSP Zalesie Grzegorz Klimowicz. – Dziś można obejrzeć nasze wozy i choć niektóre są wiekowe to cały czas stanowią nie lada atrakcję dla najmłodszych. Atrakcje jak widać podobają się. Staramy się z roku na rok jak najlepiej spisać, jak najwięcej pokazać. Może z tych maluszków wyrosną z czasem przyszli strażacy, którzy dołączą do naszej lub innych jednostek.

 

materiał: Radio Biper Gmina Zalesie
zdjęcia: Bartek Sawa Sawicki
film: Bartek Sawa Sawicki
tekst i opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama