Reklama

Topowi bukmacherzy na żywo z najlepszymi kursami w 2022

Co zrobić, aby typowanie dawało jeszcze więcej emocji? Być może warto obstawić mecz w czasie rzeczywistym. Zwłaszcza wtedy, gdy zachęcają do tego wysokie kursy. Można sobie tylko wyobrazić odczuwane emocje wtedy, gdy gra ulubiona drużyna a w puli jest całkiem pokaźna stawka. Co warto wiedzieć o takich zakładach?

Typowanie meczów w czasie rzeczywistym? Jeśli jeszcze nie próbowałeś, to czołowi bukmacherzy mają coraz lepszą ofertę takich zakładów. Jeśli szukasz rzetelnych informacji, to dowiedz się więcej i rozpocznij swoją przygodę z tą emocjonującą formą zakładów bukmacherskich. Tym, co do nich przyciąga, bywa też nadzieja na wysoką wygraną. Gdzie szukać wysokich kursów w 2022 r.?

Jeśli zaciekawił Cię temat, to zobacz więcej i zostań typerem zakładów, które oferują bukmacherzy live 2022.

Magia zakładów live

Wydaje się, że typowanie meczów może się odbywać wszędzie i nie ma większego znaczenia forma, w jakiej się to odbywa. Nie jest to jednak prawda. Liczni legalni bukmacherzy dopracowują swoje oferty nie tylko po to, by zdobyć nowych klientów, ale i utrzymać przy sobie stałych. Polityka dobrych bonusów powitalnych i promocji dla stałych graczy nie zawsze wystarcza. Wielu typerów potrzebuje stałego dopływu emocji.

Nie ma chyba bardziej emocjonujących zakładów, niż te odbywające się na żywo. Każdy szanujący się bukmacher zwiększa więc ofertę właśnie takich gier. Bardzo duża dawka emocji łączy się tutaj z szansą na pokaźne zyski. Typerzy biorący udział w takich zakładach muszą dobrze opanować swoje nerwy po to, by mogli trzeźwo spojrzeć na sytuację. To cenna umiejętność, która sprawdza się zwłaszcza wtedy, gdy stawka jest wysoka, meczu zaś gra ukochana drużyna.

Bukmacherzy live 2022. Oferta i kursy

W Polsce zakłady live można obstawiać w sposób tradycyjny, czyli odwiedzając punkt danego bukmachera. Coraz częściej korzysta się jednak z jego strony internetowej lub aplikacji mobilnej, która daje dużą wygodę w typowaniach.

Najlepsi bukmacherzy live 2022 w Polsce to:

– STS — ceniony z uwagi na dużą ilość dyscyplin do obstawienia. Najlepszym bonusem jest tu Bonus na start do 1200 zł.
– LV BET — popularny z powodu atrakcyjnych bonusów startowych. Wśród bonusów ceniony jest Pakiet powitalny do 3333 zł.
– Betclic — użytkownicy uważają jego stronę internetową za wyjątkowo przyjazną. Polecany jest Cashback do 550 zł.
– PZ BUK — doceniony za doskonałą jakość obsługi klientów. Ceniony jest Kod na start do 1050 zł.
– Bet fan — znany z regularnych i atrakcyjnych promocji. Najbardziej znany z Bonusa powitalnego do 1000 zł.

Jak prezentują się średnie wypłaty w zakładach?

– STS — 94,67%;
– LV BET — 94,80%;
– Betclic — 91,45%;
– PZ BUK — 92,21%;
– Bet fan — 93,20%.

Warto przy tym pamiętać o tym, że oferty poszczególnych bukmacherów zmieniają się bardzo dynamicznie. Stąd warto się w nich orientować po to, aby można było zawsze wybrać najlepszego. Dodatkowo trzeba brać pod uwagę to, że każdy typer posiada specyficzne upodobania. Jednej osobie przypadnie do gustu atrakcyjny bonus na start, inna ceni sobie promocje dla stałych klientów, w przypadku kolejnej najważniejsze będą standardy obsługi klienta. Warto rozważyć opcję, która będzie dla nas najwygodniejsza.

Czemu typowanie live jest takie specyficzne?

Na czym polega specyfika typowania meczów piłkarskich live? Emocje wyzwalane przez takie zakłady są szczególnie wysokie nie tylko z uwagi na zmienność sytuacji na boisku, ale też powiązanych z nią kursów. Ich wysokość jest całkowicie zależna od przebiegu rozgrywki. Ta płynność jest ryzykiem, ale także szansą.

Oczywiście do zakładów bukmacherskich live przyciągają także kwestie typowe dla wszystkich typowań bukmacherskich. Chodzi o to, w jaki sposób same firmy bukmacherskie kuszą klientów do tego, aby spróbowali zakładów z nimi i pozostali na dłużej.

Najpierw zwraca się uwagę na atrakcyjne bonusy startowe. Nie jest to błędem z tego powodu, że to one mają w dużej mierze wpływ na dobre rozpoczęcie przygody typera live. Z czasem coraz bardziej liczą się promocje dla stałych klientów. Jest to swego rodzaju nagroda za lojalność. Jej zadaniem jest utrzymanie gracza przy danym bukmacherze.

Niewątpliwie zwraca się też uwagę na jakość obsługi, szybkość wypłat i aplikację mobilną. Ostatnia jest bardzo ważna, bo daje możliwość zarządzania kontem w dowolnym miejscu i czasie. W przypadku zakładów live jest to szczególnie ważne. Można zajmować się dynamicznie zmieniającą się sytuacją bez ciągłego przesiadywania w pokoju przed komputerem. Warto zwrócić uwagę na to, że dobra aplikacja powinna dawać tyle możliwości, co witryna internetowa bukmachera.

Oczywiście czasami warto całkiem oderwać się od rzeczywistości online. Dobrze jest wtedy spędzić czas z najbliższymi. Co będzie najlepsze? Weekendowa atrakcja dla całej rodziny! Sprawdź teraz.

Od czego zacząć typowanie live? Newsy z kategorii piłka nożna

Od czego zacząć typowanie spotkań piłkarskich live? Oczywiście zapoznanie się z ofertą bukmacherów i wysokością kursów to podstawa. Trzeba jednak również zdobyć wiedzę na temat planowanych spotkań i ich transmisji. Bez tego trudno myśleć o poważnym udziale w typowaniu spotkań live.

Szczegóły dotyczące transmisji piłkarskich na żywo dostępne TUTAJ.

Jak obstawia się zakłady na żywo?

Przede wszystkim różnicą w stosunku do typowych zakładów jest tu wyjątkowo krótki czas typowania, który rozpoczyna się wraz z pierwszym i kończy z ostatnim gwizdkiem sędziego. Jednocześnie bukmacher zmienia kursy niezwykle często. Jest to związane z przebiegiem spotkania i rozwojem sytuacji na boisku.

O czym warto pamiętać przy obstawianiu zakładów live? Wiele zasad przedstawia się tutaj tak, jak w przypadku zakładów przedmeczowych. Nade wszystko warto grać tylko wtedy, kiedy ma się dobrą orientację przynajmniej jeśli chodzi o daną drużynę. Najlepiej jednak mieć większą wiedzę na temat obu zespołów, ich formy w ostatnich meczach i sytuacji w lidze. Oczywiście piłkarscy fanatycy, którzy bardzo mocno interesują się futbolem, są tutaj premiowani. Bez wiedzy oczywiście także można spróbować, ale zawsze będzie się bardziej narażonym na kierowanie się emocjami. Wówczas o dobrą wygraną jest znacznie trudniej.

W przypadku zakładów live najlepszym rozwiązaniem jest oglądanie poszczególnych spotkań live. Stąd tak ważne jest to, aby dobrze się orientować w programie transmisji w Internecie. Oczywiście największe emocje mogą być wtedy, gdy jesteśmy widzami na hali lub stadionie i wówczas obstawiamy mecze. Najczęściej chodzi jednak o pomaganie sobie transmisjami w czasie rzeczywistym.

Zakłady live a dobry refleks

Szybko zmieniające się kursy sprawiają, że u dobrego typera nie może zabraknąć refleksu. Taka osoba musi umieć obserwować sytuację na boisku i szybko reagować na nią przy zmianie kursów.

Stosuje się przy tym różne strategie. Niekiedy mecz od początku układa się nie po naszej myśli. Wówczas można zrobić inny zakład, który zminimalizuje gorycz bardzo prawdopodobnej porażki. Niekiedy bukmacher oferuje też możliwość wycofania zakładu, co także bywa z korzyścią dla gracza.

Zawsze trzeba jednak zachowywać kontrolę nad sobą podczas gry. Typowanie zakładów live szczególnie sprzyja wielkim emocjom. Łatwo jest zacząć przesadnie mocno grać z powodu euforii z potencjalnego zwycięstwa lub po to, by zminimalizować porażkę. Istotne jest więc to, żeby na początku ustalić sobie maksymalny budżet na grę.

Warto przy tym dodać, że oferty wspomnianych bukmacherów są legalne. Można więc bez żadnych obaw obstawiać u nich mecze piłkarskie live. Dla zabawy, ale i z nadzieją zysku.

 

materiał: partner wydawniczy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama