Reklama

Pomóżmy uratować nogę Marcina Kalinowskiego

Na Państwa pomoc i wsparcie finansowe bardzo liczy Marcin Kalinowski, mieszkaniec gminy Rossosz, który uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego doszło do wieloodłamowego złamania otwartego kości piszczelowej z ubytkiem kostnym 5 cm oraz kości strzałkowej, a także przerwania tętnicy, ścięgien i mięśni. Poszkodowanemu objętemu leczeniem państwowym grozi amputacja nogi i trwałe kalectwo, trwa jednak zbiórka pieniężna, która pozwoli przeprowadzić kosztowne leczenie i rehabilitację w prywatnej klinice. To jedyna możliwość uratowania nogi i przywrócenia sprawności mężczyźnie.

Rodzina 38-letniego Marcina Kalinowskiego próbuje zgromadzić niebagatelną kwotę 100 tys. złotych, która pozwoli uratować zdrowie mężczyzny. Trwa zbiórka na portalu zrzutka.pl, do jej zakończenia pozostały jeszcze dwa miesiące.

Zbiórka pieniężna na rzecz Marcina Kalinowskiego:
Uratujmy nogę Marcina <<==>> LINK

Do wypadku, którego sprawca poruszał się samochodem osobotym, doszło w ubiegłym roku, kiedy mężczyzna jechał motocyklem do pracy. Poszkodowanemu zestabilizowano kości i założono szwy na ranę, a gojenie się rozległych ran z częstymi zakażeniami wynikającymi w braku kości trwało 4 miesiące. Opieka państwowa nie zapewnia możliwości usprawnienia nogi, nad którą wisi groźba amputacji. Jedyna nadzieja w leczeniu w prywatnej klinice.

 

materiał: rzutka.pl
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama