Reklama

Wręczenie złotych i diamentowych piór dla uczniów bialskich szkół (galeria)

21 czerwca w Szkole Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej odbyła się uroczystość wręczenia złotych i diamentowych piór dla najzdolniejszych bialskich uczniów, których nazwiska prezentujemy w poniższym materiale. Niebawem film z wydarzenia, tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Złote Pióro” otrzymali:

Szkoły podstawowe

1. Lena Antonina Hordejuk, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ks. Stanisława Brzóski
2. Szymon Kant, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ks. Stanisława Brzóski
3. Kornel Miłkowski, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ks. Stanisława Brzóski
4. Adriana Druliak, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
5. Wojciech Ładziak, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
6. Julia Miłosz, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
7. Hanna Sudewicz, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
8. Mikołaj Wołosiuk, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
9. Antoni Zieliński, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
10. Anna Maria Bahonko, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Konopnickiej
11. Matsvei Biahun, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Konopnickiej
12. Kornelia Buczyńska, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Konopnickiej
13. Aleksandra Koczkodaj, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Konopnickiej
14. Fryderyk Kuligowski, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Konopnickiej
15. Maciej Malczewski, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Konopnickiej
16. Joanna Milczarek, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Konopnickiej
17. Pola Partyka, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Konopnickiej
18. Filip Wiśniewski, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Konopnickiej
19. Kacper Sepczuk, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
20. Mikołaj Zaciura, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
21. Michał Maciej Dragan, Szkoła Podstawowa Nr 6
22. Eryk Kulesza, Szkoła Podstawowa Nr 6
23. Weronika Arseniuk, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
24. Michał Doluk, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
25. Bartłomiej Kobiałka, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
26. Raman Liatoshka, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
27. Maja Marks, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
28. Julia Marczyńska, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
29. Jan Markiewicz, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
30. Maria Markiewicz, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
31. Ivan Pstyha, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
32. Tomasz Sawtyruk, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
33. Aleksandra Sebastianiuk, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
34. Jędrzej Tokarski, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
35. Andrei Tsibulskii, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
36. Dmitriy Yastremski, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
37. Karolina Majewska, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
38. Zofia Onyszczuk, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
39. Paweł Paczóski, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
40. Anna Pękala, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
41. Mikołaj Bandzarewicz, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
42. Maksymilian Bujek, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
43. Franciszek Izdebski, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
44. Michał Kalbarczyk, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
45. Michał Kur, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
46. Łucja Szyc, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

Szkoły ponadgimnazjalne

1. Patrycja Koszołko, IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
2. Mateusz Krzysztof Czarnecki, Technikum Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
3. Małgorzata Chodyka, Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida

Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Diamentowe Pióro” otrzymali:

1. Michał Pawluczuk, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ks. Stanisława Brzóski
2. Piotr Jędrzejczyk, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
3. Szymon Czerko, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
4. Sylwia Węgiełek, II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater

 

materiał: Gabriela Kuc-Stefaniuk, UM Biała Podlaska / Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Jakub Sowa
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama