Reklama

Obóz młodzieżowych drużyn pożarniczych i entuzjastów ratownictwa (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 25 lipca 2022
, godz. 00:00
Ochotnicza Straż Pożarna "Stołpno" w Międzyrzecu Podlaskim zaprasza do skorzystania z oferty "Obozu młodzieżowych drużyn pożarniczych i entuzjastów ratownictwa", który odbędzie się w dniach 25 lipca-5 sierpnia w Ośrodku Wypoczynku Dzieci i Młodzieży Leśny Dwór w Mrozach koło Ełku. W związku z otrzymanym dofinansowaniem została obniżona cena obozu.

Gry terenowe, pozorowane akcje ratownicze, pierwsza pomoc, nauka pływania, woda, plaża i las dookoła – to tylko część atrakcji, jakie czekają uczestników Obozu MDP w „Leśnym Dworze” w Mrozach koło Ełku. Są jeszcze wolne miejsca – OSP „Stołpno” zachęca do zapisów młodzież w wieku od 12 do 17 lat:

Cena: 1.900 zł
Kontakt:
– e-mail: [email protected]
– tel. 608 842 585

Organizatorem wyjazdu jest OSP „Stołpno” w Międzyrzecu Podlaskim – jednostka, która jako pierwsza zdobyła tytuł „Najlepsi z Najlepszych” w konkursie dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Związku OSP RP w 2010 roku. – Jako zgrana ekipa staramy się dobrze przygotować młodzież nie tylko do bycia strażakiem, ale również do dobrego startu w przyszłość. Rozwijamy ich sprawność fizyczną, ale i kompetencje społeczne. Uczymy pracować metodą projektową i przykładamy dużą wagę do pracy grupowej. Stworzyliśmy zespół instruktorów i wychowawców, którzy przekazują swoją wiedzę i jednocześnie sprawiają, że młodzież świetnie się przy tym bawi – mówią o sobie druhowie ochotnicy.

 

materiał: OSP Stołpno Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama