Reklama

Kryminałki: Oszustwa i kierowcy na „podwójnym gazie”

Wygnanka: 38 letni nietrzeźwy kierowca rolniczego ciągnika. Dodatkowo mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Międzyrzec Podlaski: Kobieta oszukana podczas internetowej transakcji zakupu mebli ogrodowych. // Drelów: Mężczyzna oszukany podczas internetowej transakcji zakupu maszyny rolniczej. // Zalesie: Oszustwo internetowe podczas transakcji sprzedaży sukienki. // Międzyrzec Podlaski: Mężczyzna oszukany podczas internetowej transakcji zakupu domku ogrodowego. // Międzyrzec Podlaski: 41 letnia mieszkanka miasta w stanie nietrzeźwości doprowadziła do zderzenia na ulicy Kaczyńskiego.

20.06.2022r. WYGNANKA,
Funkcjonariusze PP Sławatycze wykonując czynności na miejscu interwencji ustalili, że 38-letni mieszkaniec gm. Sosnówka będąc w stanie nietrzeźwości 3,1 promila alkoholu w organizmie kierował ciągnikiem rolniczym m-ki Ursus, pomimo orzeczonego zakazu wydanego przez Sąd. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

09.06.2022r. gm. Międzyrzec Podlaski, 
Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu społecznościowego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę gm. Międzyrzec Podlaski do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że oferował sprzedaż zestawu mebli ogrodowych, a następnie po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonej nie przesłał zakupionego towaru, jak również nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.06.2022r. gm. DRELÓW, 
Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu internetowego doprowadził mieszkańca gm. Drelów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że zaoferował sprzedaż maszyny rolniczej, a następnie po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonego nie przesłał mu zakupionego towaru, jak również nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.06.2022r.gm. ZALESIE,
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkańca Warszawy do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi poprzez wprowadzenie w błąd co do realizacji czynności związanych ze sprzedażą i dostawą sukienki za pośrednictwem portalu internetowego, w ten sposób, że przesłał link do płatności, a następnie bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych na rachunku bankowym dokonując jednorazowej wypłaty BLIK pieniędzy z bankomatu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.06.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego został doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi poprzez wprowadzenie go w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy sprzedaży domku ogrodowego przez n/n sprawcę za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, z którego pokrzywdzony otrzymał link do witryny sklepu internetowego, gdzie ostatecznie dokonał zakupu. Po otrzymaniu pieniędzy sprzedający nie przesłał przedmiotu transakcji, zaprzestał kontaktu z pokrzywdzonym oraz nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.06.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Lecha Kaczyńskiego
Funkcjonariusz KP Międzyrzec Podlaski wykonując czynności na miejscu kolizji drogowej ustalił, że 41-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego, kierowała samochodem osobowym marki Toyota będąc w stanie nietrzeźwości: 0,58 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama