Reklama

Huszcza: Piknik Rodzinny „Bezpieczne wakacje” (film) (galeria)

“Bezpieczne wakacje” - pod takim hasłem w Huszczy odbył się w dniu 19 czerwca rodzinny piknik, na który zaprosiła miejscowa podstawówka na czele z dyrektor Dorotą Pawłowską i przewodniczącą rady rodziców Agatą Rudzką. W trakcie zabawy nie zabrakło więc nie tylko różnorodnych atrakcji dla najmłodszych, ale też zadbano o ważne edukacyjne wskazówki, dzięki którym nadchodzący letni czas będzie przebiegał przyjemnie i bezpiecznie.

Zgromadzonych na pikniku rodzinnym w Huszczy miło zaskoczyła zarówno słoneczna pogoda, jak i różnorodność atrakcji, wśród których pojawiły się dmuchane zjeżdżalnie, kolorowe warkoczyki i malowanie twarzy, baloniki i bańki mydlane. O zabawy animacyjne dla dzieci zadbał Rafaelo, a na smakoszy czekała wata cukrowa i popcorn.

Przedstawiciele KRUS tradycyjnie przygotowali dla dzieci i dorosłych konkursy dotyczące bezpieczeństwa, a dodatkowym elementem edukacyjnym były pokazy udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu harcerzy oraz prezentacje sprzętu i wozu strażackiego OSP Huszcza.

Wspólnie z uczestnikami pikniku bawili się m.in. radny powiatowy Marek Uściński, wójt Jerzy Czyżewski, przewodniczący Rady Gminy Andrzej Wiński, radna Elżbieta Moszkowska oraz ks. Mariusz Czyżak.

Relacja na profilu społecznościowym Radia Biper
Piknik w Huszczy <<==>> LINK

 

 

materiał: Radio Biper Gmina Łomazy
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
tekst i opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama