Reklama

Premierowy spektakl Teatru Dnia Powszedniego w Klubie Kultury „Scena” (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 23 czerwca 2022
, godz. 18:00
23 czerwca o godzinie 18:00 w Klubie Kultury "Scena" w Białej Podlaskiej (ul. Zygmunta Augusta 6) będzie miał premierę nowy spektakl Teatru Dnia Powszedniego pt. "Jestem poważnym człowiekiem". 

Spektakl „Jestem poważnym człowiekiem”, to uwieńczenie kilkumiesięcznej pracy osób należących do Teatru Dnia Powszedniego, działającego w Klubie Kultury Scena w Białej Podlaskiej. Scenariusz do niego został napisany na podstawie Małego Księcia Antoine de Saint-Exuperego i tak jak w jego opowieści będziemy mogli poznać młodego, ciekawskiego chłopca zadającego mnóstwo pytań, z którym ruszymy w podróż po jego świecie. Nie zabraknie jednak też małego teatru w teatrze, i dużej dawki humoru.

W spektaklu zagrają: Alicja Pietruczuk, Bartosz Struk, Dawid Fedor , Aleks Doroszuk, Igor Poniatowski, Kalina Wójcik, Katarzyna Ignaciuk-Bilska, Kinga Kilanowska, Maja Warmijak, Mikołaj Pawlukowski, Ola Malesa, Oliwia Bogucka, Zuzia Tereda, Tosia Dobrzyńska, Weronika Kalisz, Wiktoria Kościńska, Zuzia Jasińska, Zuzia Kamińska, Piotr Smagieł, Antastazja Oleszczuk.

Scenariusz i reżyseria – Marta Łaska.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Zapraszają: Prezydent Miasta Biała Podlaska oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.

Źródło / plakat: Bialskie Centrum Kultury

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama