Reklama

Kryminałki: Tragiczny wypadek na krajowej dwójce

Bialska policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj przed godziną 1.00 na krajowej dwójce w miejscowości Wólka Dobryńska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca citroena potrącił pieszego znajdującego się na jezdni. Mężczyzna trafił do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 53-latek zmarł. Apelujemy o rozwagę na drodze!

Do wypadku doszło dzisiaj przed godziną 1.00 w nocy na krajowej dwójce w miejscowości Wólka Dobryńska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Citroen potrącił pieszego znajdującego się na jezdni. Poszkodowanym mężczyzną okazał się 53-letni obywatel Ukrainy, kierowca tira, który znajdował się poza pojazdem, na przeciwnym pasie ruchu. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Samochodem osobowym kierował 47-letni obywatel Białorusi. Mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tragicznego wypadku. Apelujemy o rozwagę i ostrożność na drodze!


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama