Reklama

Zalesie: Halowy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (film)

4 czerwca Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Gmina Zalesie oraz OSP Zalesie zaprosili do kibicowania podczas Halowego Turnieju Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych - Grand Prix Powiatu Bialskiego. Zawody odbyły się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Zalesiu.

– Są to zawody kontynuowane już od kilku lat. W ubiegłych latach odbywały się m.in. w Piszczacu, Rzeczycy, a teraz w Zalesiu. W zawodach tych nie liczy się szybkość, ale ogólna sprawność. Uczestnicy poznają sprzęt, ale również właśnie swoją sprawność. Mam nadzieję, że ci młodzi adepci być może zasilą nas w przyszłości swoją obecnością w szeregach – mówi st. bryg. Artur Tomczuk, komendant PSP w Białej Podlaskiej. 

– Widać po ilości uczestników, że zainteresowanie tematyką ochrony przeciwpożarowej jest duże, są to dobre rokowania na przyszłość. Takie zawody przyczyniają się do popularyzacji tego zawodu. Rywalizacja, sukcesy, zdobywanie wyróżnień, to jest to bardzo wielka siła napędowa i tą siłę warto wzmacniać  – podkreśla wójt gminy Zalesie Jan Sikora

Film / zdjęcia: Biper Tv

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama