Reklama

Harcerska gra miejska na rowerze (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 11 czerwca 2022
, godz. 10:30
Prezydent miasta Michał Litwiniuk oraz Hufiec ZHP Biała Podlaska zapraszają wszystkich poszukiwaczy przygód do udziału w rowerowej grze miejskiej, która odbędzie się w najbliższą sobotę 11 czerwca. 

Zasady gry będą proste. Każdy z uczestników otrzyma dostęp do interaktywnej mapy, na której znajdować się będzie 25 wyznaczonych punktów. Dodatkowo rowerzyści otrzymają książeczki z zagadkami. Rowerzyści będą mieli za zadanie dojechać do wyznaczonych na mapie punktów (kolejność nie ma znaczenia), zrobić sobie zdjęcia, a następnie odpowiedzieć  na pytania związane z historią miasta. W zabawie mogą wziąć udział grupy od 2 do 4 osób. Udział bezpłatny.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 10:00 na placu Wolności. Start zabawy o godz. 10:30. Udział w grze jest bezpłatny.

Organizatorzy zachęcają do kręcenia kilometrów z aplikacją „Aktywne Miasta”. Wystarczy pobrać program na smartfon, zarejestrować się, dołączyć do jednej z utworzonych grup i cieszyć się jazdą na rowerze oraz pomagać w zdobycie dla miasta pucharu Rowerowej Stolicy Polski. 

Źródło / plakat: UM w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama