Reklama

Woskrzenice Małe: Polsko-ukraińska majówka w Ośrodku Sportu i Rekreacji „Wiosenny Wiatr” (film) (galeria)

29 maja w Ośrodku Sportu i Rekreacji "Wiosenny Wiatr" w Woskrzenicach Małych odbyła się kolejna edycja rodzinnej majówki, w tym roku ph. "Solidarni z Ukrainą". Organizatorzy zadbali o ciekawy i różnorodny program atrakcji. 

Wśród uczestników majówki obecni byli także goście z Ukrainy, które mieszkają obecnie m.in. w Białej Podlaskiej. 

Na majówkowiczów czekały takie atrakcje jak: pokazy tresury psów Straży Granicznej, gry i zabawy, przejażdżki konne, zjazdy na tyrolce, zabawa na ściance wspinaczkowej i trampolinie, konkursy, smakołyki ukraińskiej kuchni oraz fantastyczne występy. Na scenie zaśpiewali i zagrali: Zuziak Janik, zespół „Wrzos” oraz zespół „Spievka”. Imprezę poprowadził nasz redaktor Mariusz Maksymiuk.

Wśród gości specjalnych obecni byli wójt gminy Biała Podlaska Wiesław Panasiuk, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Stanisław Romanowski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej Agnieszka Borodijuk, radny gminy Biała Podlaska Mateusz Siwiec a także wolontariusze z bialskiego klubu TKKF Krzna,  Akademii Bialskiej i filii AWF-u w Białej Podlaskiej, którzy pomagali w przygotowaniu i realizacji wydarzenia.

Rodzinna Majówka w Woskrzenicach Małych odbyła się pod Honorowym Patronatem Starosty Bialskiego Mariusz Filipiuka, Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka oraz Wójta Gminy Biała Podlaska Wiesława Panasiuka.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama