Reklama

Sławatycze: Piknik rodzinny z okazji Dnia Matki i Dziecka (film) (galeria)

29 maja na placu w centrum Sławatycz. miał miejsce Piknik rodzinny z okazji Dnia Matki i Dziecka, na który swoich mieszkańców i przyjaciół zaprosili Gmina Sławatycze, Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna i Zespół Szkół w Sławatyczach. Wielka eventowa scena, na której prezentowali się miejscowi artyści, moc różnorodnych atrakcji i sprzyjająca pogoda złożyły się na fantastyczną imprezę, podczas której nie zabrakło dzieci bawiących się wspólnie z rodzicami. Niebawem film z wydarzenia!

Plac w Sławatyczach wypełniły głośne wybuchy radości i uśmiechnięte twarze uczestników pikniku. Trudno się dziwić, bo przez ostatnie lata pandemii takich spotkań było jak na lekarstwo, a każda impreza pokazuje, jak bardzo ich społeczności brakowało. Bez względu na wiek, bo amatorów dobrej zabawy było tego dnia wielu, zarówno tych najmłodszych, jak i najstarszych. – Jesteśmy tu dziś na połączonym pikniku z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Jest moc atrakcji dla dzieci, ale i rodziców – mówił wójt Arkadiusz Misztal.

Relacja filmowa na profilu społecznościowym Radia Biper:
Piknik rodzinny – rozmowa z wójtem Arkadiuszem Misztalem <<==>> LINK

Organizatorzy zadbali o najmłodszych uczestników przygotowując bezpłatny dmuchany plac zabaw, zabawy i konkursy, również sportowe oraz mnóstwo ciekawych atrakcji. Interesujący pokaz swojego specjalistycznego sprzętu zaoferowały Straż Graniczna oraz Ochotnicza Straż Pożarna ze Sławatycz. 

Na scenie zaprezentowały się przedszkolaki, które przygotowały specjalny program artystyczny „Dla Mam”, zaśpiewali finaliści powiatowych eliminacji „Śpiewający Słowik”, wystąpiła też grupa „Nadbużańskie Słowiki”. 

Nieco starsi bawili się świetnie podczas występu lokalnej grupy kabaretowej „Winda”. Aktorzy zaproponowali tego dnia program słowno-muzyczny „Ja wiedziałam tylko nie chciałam nic mówić”. Spotkanie uświetniła wokalistka Elżbieta Gruszkowska. Nie zabrakło także wspólnej wieczornej zabawy z zespołem Szafir Band.

 

materiał: Radio Biper Gmina Sławatycze
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk
film: Mariusz Maksymiuk
tekst i opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama