Reklama

Kodeń: Marcin Styczeń dla seniorów z Gminy Kodeń – Koncert na Dzień Matki

26 maja w sali GCKSiT w Kodniu odbył się koncert z okazji Dnia Matki, podczas którego specjalnie dla seniorów wystąpił Marcin Styczeń. Do wydarzenia gościnnie dołączyły Kazimiera Pawluk i Alicja Sempoch.

Marcin Styczeń – ur. 22 października 1978 r. w Olkuszu. Pieśniarz, kompozytor, autor tekstów. Artysta niezależny od wielkich wytwórni, mód i dyktatury mainstreamowych mediów. Zależny za to od swoich słuchaczy. To dla nich tworzy. Wspólnie z nimi odbywa podróż, która wiedzie w głąb. Obdarzony przejmującym, ciepłym głosem, który koi i niepokoi, pobudza do refleksji i daje nadzieję. Z wykształcenia dziennikarz, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 20 lat śpiewa, komponuje, pisze teksty. Koncertuje w kraju i zagranicą. Jego artystyczny dorobek to jedenaście płyt, pięć z nich stworzył wspólnie z poetą, Ernestem Bryllem, z którym współpracuje od 2009 roku. (tekst: strona oficjalna artysty, https://www.marcinstyczen.pl/biografia/)

Swoją twórczość zaprezentowały poetka Kazimiera Pawluk oraz uczestniczka Klubu Seniora „OAZA” w Kostomłotach Alicja Sempoch. Do wspólnego zaśpiewania piosenki „Matko moja ja wiem” zachęciła Agnieszka Nowacka z Klubu Seniora „Pod Modrzewiem” z Dobromyśla.

 

materiał/zdjęcie: GCKSiT w Kodniu
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama