Reklama

Rowerowe przygody z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 12 czerwca 2022
, godz. 10:00
Wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników rekreacyjnego spędzania czasu na rowerze. Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej przygotował na czerwiec dwie ciekawe rowerowe propozycje.

12 czerwca o godz. 10:00 z placu pod Urzędem Gminy Biała Podlaska wystartuje rodzinna wycieczka rowerowa do Studzianki (gm. Łomazy). Pierwszym przystankiem będzie Czosnówka (plac przy kościele), tam dołączą kolejni cykliści. Po dotarciu do Studzianki zaplanowane jest zwiedzanie Muzeum Wsi Podlaskiej oraz zabytkowego mizaru (cmentarza) tatarskiego. Zakończenie wycieczki w Czosnówce na placu piknikowym ok. godz. 15:00 .Wpisowe: dorośli 15zł/os. Zapisy pod numerami telefonu: 516 200 802 (Biała Podlaska) lub 605 070 557 (Czosnówka). Organizatorzy zachęcają uczestników do instalacji aplikacji „Aktywne Miasta” i kręcenia kilometrów dla Białej Podlaskiej w ramach rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

19 czerwca na placu przy świetlicy w Styrzyńcu odbędzie się piknik rowerowy pn. „Czerwcowe popołudnie dla rodziny”. W programie: rowerowy tor przeszkód, rowerowe konkursy z nagrodami oraz rowerowa karuzela na dystansie 5 km.  Ponadto wycieczka z grupą rowerową GOK Biała Podlaska w ramach rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Start godz. 14:00. Szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 516 200 802. 

 

Źródło / plakaty: GOK w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama