Reklama

Islandczyk Ragnar Ólafsson zagra w bialskim Animuszu (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 2 czerwca 2022
, godz. 20:00
2 czerwca w bialskim Animusz Cafe (ul. Gabriela Narutowicza 38, budynek 1) wystąpi znakomity wokalista i songwriter Ragnar Ólafsson. Islandczyk przyleci do Polski na krótką trasę koncertową promować swój drugi album pt. „m.i.s.s.” .

Ragnar Ólafsson, to wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor . Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal. Najbardziej znaną z jego grup jest Árstíðir, z którymi wydał sześć albumów studyjnych (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii) i koncertował w ponad 30 krajach. Ragnar jest też od niedawna w grupie Sólstafir, światowej gwieździe muzyki metalowej. Artysta napisał też muzykę do kilku filmów.

W 2017 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter, folk i country. Piosenki zostały zawarte na debiutanckiej płycie „Urges”  wydanej w 2016 roku przez polską oficynę Borówka Music. Krążek zebrał bardzo pozytywne recenzje w prasie muzycznej. W tym czasie Ragnar bardzo często odwiedzał nasz kraj. Zagrał u nas ponad 100 koncertów! Cały czas powiększa grono swoich fanów…

Koncert rozpocznie się o godz. 20.00.

Bilety:
30 zł – w przedsprzedaży
40 zł – w dniu koncertu

Tu można je kupić:
https://www.biletomat.pl/…/ragnar-olafsson-biala…/
(są też dostępne w Animuszu)

 

Źródło / zdjęcie: Agencja Koncertowa „Borówka”
Filmy: YouTube / Ragnar Ólafsson

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama