Reklama

Łomazy: Piknik Rodzinny „Postaw na rodzinę” (film) (galeria)

22 maja w parku przy Placu Jagiellońskim w Łomazach miał miejsce Piknik Rodzinny pod hasłem "Postaw na rodzinę!". Podczas imprezy odbyły się powiatowe prezentacje wokalne, występy zespołów, gry i zabawy dla dzieci i ich rodziców, pokazy Taekwon-Do, loteria i dyskoteka. Z utworami z debiutanckiego krążka wystąpiła Monika Głowacka. Na uczestników czekało wiele atrakcji i smaczny poczęstunek. Na piknik zaprosili Wójt Gminy Łomazy, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach.

Piknik zainaugurowały XVII Powiatowe Prezentacje Wokalne, podczas których dzieci i młodzież z terenu powiatu bialskiego zaprezentowała swoje umiejętności. Najlepsi wokaliści otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Relacja filmowa na profilu społecznościowym Radia Biper:
Łomazy: XVIII Powiatowe Prezentacje Wokalne <<==>> LINK

W trakcie imprezy na scenie zaprezentowali się również podopieczni instruktora GOK w Łomazach Arkadiusza Saczuka: Amelia Dymowska, Zuzanna Przyłucka, Natalia Szatałowicz, Zuzanna Szatałowicz, Anastazja Wołosowicz, Lena Rusek, Zofia Hryniewicz, Lena Trochonowicz, Michał Kowalewski, Olek Dymowski, Julia Filipiuk i Dorota Gicewicz.

Publiczność miała okazję wysłuchać premierowego występu Moniki Głowackiej z Łomaz, która wydała debiutancki krążek z coverami.

Relacja filmowa na profilu społecznościowym Radia Biper:
Występ Moniki Głowackiej z Łomaz <<==>> LINK

Przybyłe na imprezę dzieci mogły skorzystać z ciekawych gier i zabawy przygotowanych przez animatora Rafaelo z Lublina.

Relacja filmowa na profilu społecznościowym Radia Biper:
Zabawa z animatorem Rafaelo <<==>> LINK

Swój pokaz przygotowała Akademia Virtus z Łomaz, której członkowie zaprezentowali wiele elementów Taekwon-Do zachęcając do przyłączenia się do uprawiania tej dziedziny sportu.

Na placu pojawiły się dmuchańce, mega klocki, wirtualna rzeczywistość, a nawet magiczne show. Pośród oferowanych atrakcji i zabaw animacyjnych każdy znalazł coś dla siebie, zwłaszcza, że wiele z tych form zabawy skierowanych było nie tylko do dzieci, ale też ich rodziców. Mimo, że pogoda nie rozpieszczała tego dnia, na pikniku można było spotkać wiele słonecznie roześmianych twarzy, dodatkowo pomalowanych barwnie przez artystów bodypainting. Kolorów tej imprezie nadawały również wszędobylskie baloniki, z których można było skręcić kształty według własnych pomysłów. W trakcie spotkania trwała zbiórka na rzecz chorej Ani Bondarzewskiej. 

Piknik miał przyjemność poprowadzić Mariusz Maksymiuk z ekipy Radia Biper.

 

materiał: Radio Biper Gmina Łomazy
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
film: Mariusz Maksymiuk
tekst i opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama