Reklama

Dr Gerard jednym z najlepszych pracodawców w Polsce

Forbes po raz kolejny opublikował raport „Najlepsi Pracodawcy w Polsce”, w którym Spółka Dr Gerard zajęła 10 miejsce w kategorii „produkcja dóbr konsumpcyjnych nietrwałych”.

Forbes we współpracy z firmą badawczą Statista przeprowadził anonimowe ankiety skierowane do pracowników 300 największych firm w Polsce. Przedmiotem badania była opinia pracowników o wybranych firmach jako o pracodawcy oraz gotowość do polecenia swojego pracodawcy znajomym lub rodzinie.

RANKING <<==>> LINK

Firma Dr Gerard zajmuje się produkcją ciastek i słonych przekąsek, które są rozpoznawalne nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Spółka jest jednym z największych pracodawców w naszym regionie. Posiada dwa zakłady, które znajdują się w Międzyrzecu Podlaskim i Radzyniu Podlaskim. Zatrudnia łącznie ponad 1000 pracowników. 

Dr Gerard <<==>> LINK

Jestem dumny, że w niezależnym badaniu pracownicy tak pozytywnie oceniają pracę w naszej firmie. Uzyskany wynik świadczy o tym, że wysiłki, które podejmujemy jako organizacja, przynoszą spodziewane efekty – mówi prezes firmy Dr Gerard Jarosław Zawadzki.
Firma inwestuje nie tylko we własny rozwój i rozwój swoich produktów. Kierując się zasadą, że „sukces naszych pracowników jest naszym sukcesem” umożliwia swoim pracownikom ciągłe podnoszenie kwalifikacji i rozwój, czego dowodem są liczne awanse wewnętrzne. Dr Gerard wspiera również wiele lokalnych przedsięwzięć. Aktywnie uczestnicząc w życiu lokalnej społeczności angażuje się w wiele sportowych i kulturalnych imprez.

 

materiał/tekst/zdjęcie: Dr Gerard Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama