Reklama

Kryminałki: Pożar w Woskrzenicach Małych. Spłonął drewniany spichlerz i część zaplecza plenerowego

Międzyrzec Podlaski: Policjanci zostali powiadomieni o oszustwie na szkodę mieszkanki Gminy. Kobieta zakupiła buty medyczne oraz skarpety, zapłaciła za przesyłkę. Do dziś jednak zakupionego towaru nie otrzymała. // Woskrzenice Małe: Pożar w Stajni Wiosenny Wiatr. W wyniku zwarcia instalacji elektrycznej spłonął drewniany budynek użytkowo-rekreacyjny.

13.12.2021r. gm. Międzyrzec Podlaski
Policjanci zostali powiadomieni o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski. Kobieta na stronie internetowej zakupiła buty medyczne oraz skarpety za kwotę 190 złotych oraz zapłaciła przelewem na wskazany przez sprzedającego rachunek bankowy ponosząc jednocześnie koszt przesyłki. Pomimo tego do chwili obecnej nie otrzymała zakupionego towaru jak i nie zwrócono przelanych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

18.05.2022r. WOSKRZENICE MAŁE, 
Na terenie Ośrodka w nieustalonych okolicznościach, najprawdopodobniej z powodu zwarcia instalacji elektrycznej, doszło do pożaru budynku użytkowo-rekreacyjnego konstrukcji drewnianej. W wyniku zdarzenia powstały straty na szkodę mieszkańców gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
zdjęcia: radiobiper.info
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama