Reklama

Biała Podlaska: Silni dla Wspólnego Świata – akcja charytatywna (galeria)

W niedzielę, 15 maja, przy znakomitej pogodzie, na placu przed siedzibą Stowarzyszenia Wspólny Świat w Białej Podlaskiej - ul. Powstańców - miała miejsce charytatywna impreza sportowo -rekreacyjna pn. "Silni dla Wspólnego Świata". Organizatorami była Szkoła Tańca Kontra, Klub Biegacza Biała Biega i Akademia Techniki Champion. Niebawem film z wydarzenia!

Wydarzenie ma na celu edukację dzieci. Chcemy przypomnieć a być może należy ponownie uzmysłowić mieszkańcom miasta, jak ważny w życiu każdego człowieka – i tego najmłodszego ale i tego wiekowego już – jak ważny jest sport. Podczas akcji prezentujemy kilkanaście różnych dyscyplin sportowych. Od spacerów poprzez taniec, biegi, zabawy na placu zabaw, otwartej siłowni po gry zespołowe w piłkę nożna. My bądźmy silni i zdrowi fizycznie, szanujmy to i cieszmy się z tego, bo nie wszyscy mają taką szansę a większość z tych którzy mogą uprawiać sport nie docenia tej możliwości. Edukujmy i dbajmy wspólnie o sprawność motoryczną najmłodszych, zarażając ich sportem oraz samemu dając przykład. – mówiła Dorota Kowalczyk ze Szkoły Tańca Kontra.

W programie: Taniec, Piłka nożna, Trening funkcjonalny, Biegi, Spotkanie z psychologiem oraz Piknik (koszyczkowy).
Wstępem na piknik była dobrowolna cegiełka na rzecz Wspólnego Świata. Cały zysk z wydarzenia został przekazany Stowarzyszeniu “Wspólny Świat” .

Organizatorzy wydarzenia: Szkoła Tańca Kontra, Akademia Techniki Champion, Klub Biegacza Biała Biega, Kamil Bitner Trener Personalny, Relacje Na Medal Doula, Stowarzyszenie Wspólny Świat

Wydarzenie honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Biała Podlaska – Michał Litwiniuk.
Niebawem film z wydarzenia a w nim rozmowa również z Anną Chwałek ze Wspólnego Świata.

 

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama