Reklama

Biała Podlaska: Kwiatowy pikselowy sukces (film)

Śpieszymy poinformować o wynikach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego z cyklu „Kwiaty". Na konkurs zorganizowany przez Zespół Edukacyjno-Artystyczny Przygoda w Rybniku wpłynęło 3541 prac, wykonanych w różnorodnych technikach plastycznych. Celem konkursu było przybliżenie i ukazanie piękna kwiatów kwitnących w polskich ogrodach i parkach. W wystawie pokonkursowej prezentowana będzie praca młodego bialczanina - Wiktora Skocznia z pracowni "Piksel" BCK Biała Podlaska. Gratulujemy!

Komisja konkursowa przy ocenianiu prac brała pod uwagę zgodność z tematem, poziom umiejętności warsztatowych, oryginalność w interpretacji tematu, kolorystykę i nastrojowość.

Jury pozostając pod ogromnym wrażeniem uroku nadesłanych prac, postanowiło m.in. ZAKWALIFIKOWAĆ DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ pracę graficzną wychowanka naszego Bialskiego Centrum Kultury, 12 – letniego Wiktora Skocznia.

Wiktor na co dzień pracuje pod kierunkiem Lilli Wielgan-Michaluk w Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel”.

Wiktorowi i pani instruktor serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych artystycznych sukcesów!

Wystawa online XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kwiaty”:

 

Zapraszamy także w najbliższym czasie do Bialskiego Centrum Kultury, ul. Warszawska 11, na zwiedzanie wystawy pt. „Pikselowe kwiaty”, na której można podziwiać wyróżnione w konkursie w Rybniku „miechunki” Wiktora oraz inne ujmujące kwiatowe kompozycje autorstwa podopiecznych Pracowni „Piksel”.

 

materiał: Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Marta Woźniak Impresariat artystyczny Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej / Lilla Michaluk
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama