Reklama

Majówka pełna wrażeń w Zamku Janów Podlaski (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 30 kwietnia 2022
, godz. 20:00
Zamek Janów Podlaski oraz współorganizatorzy zapraszają na tegoroczną edycję rodzinnej imprezy majówkowej, która odbędzie w długi weekend w dniach 30 kwietnia - 03 maja. Występy, rodzinne wycieczki, pokazy, atrakcje dla dzieci, jarmark i wiele innych, to wszystko czekać będzie na gości, którzy zdecydują się spędzić majówkę w Janowie Podlaskim. 

Na początek 30 kwietnia w godz. 20:00-23:00 usłyszymy koncert z muzyką na żywo. Śpiewa zwycięzca telewizyjnego talent show- All together now Śpiewajmy razem – Mateusz Łopaciuk. Wstęp wolny dla wszystkich, którzy chcą miło spędzić wieczór w towarzystwie muzyki.

 

1 maja w godz. 10:00 – 17:00 organizatorzy zapraszają na IX Jarmark artystyczno-historyczny. Będzie możliwość poznania tradycji ludowych i odkrywania o najpiękniejszych uroków i smaków Podlasia.

Wśród atrakcji jarmarku:

  • wystawy lokalnych rzemieślników i artystów
  • występy zespołów ludowych
  • pokaz jazdy konnej w strojach arabskich
  • zamki dmuchane dla dzieci;
  • konkursy przyrodnicze dla całej rodziny.

www.zamekjanowpodlaski.pl/hotel/wydarzenia/szczegoly-aktualnosci?NewsID=61692

2 maja z Janowa  Podlaskiego wystartuje rodzinna wycieczka rowerowa z okazji Dnia Flagi Narodowej po terenach Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu na trasie Janów Podlaski-Gnojno, połączoną z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

O godz. 19:00 w Zamku Janów Podlaski rozpocznie się  koncert „BIAŁO-CZERWONA – NIEBIESKO ŻÓŁTEJ”. Wystąpi światowej sławy wirtuoz skrzypiec Vadim Brodski , flecistka Margherita Brodski oraz pianista Bartłomiej Wezner.

Wstęp dla gości hotelowych bezpłatny, dla osób z zewnątrz bilety cegiełki od 30 zł/os. W trakcie koncertu odbędzie się aukcja obrazów Fundacji Leny Grochowskiej, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz organizacji pomocy uchodźcom z Ukrainy.

www.zamekjanowpodlaski.pl/hotel/wydarzenia/szczegoly-aktualnosci?NewsID=62387

3 maja odbędą się obchody Święta Konstytucji. Tego dnia będzie można zwiedzać Zamek i usłyszeć o losach Janowa Podlaskiego z ust niepowtarzalnego przewodnika – Biskupa Adama Naruszewicza- który niegdyś w Zamku pisał tezy do Konstytucji RP.

PONADTO dla gości hotelowych.

W ramach pakietu KOLOROWA MAJÓWKA naładujecie się pozytywną energią podczas 3 dniowego pobytu w luksusowych pokojach ze śniadaniami i obiadokolacjami. Wieczorem odbędzie się koncert z muzyką na żywo, zaśpiewa zwycięzca telewizyjnego talent show – All together now Śpiewajmy razem- Mateusz Łopaciuk. Goście będą mogli przejechać się wozem drabiniastym z lokalnym gawędziarzem oraz spędzić miło czas przy ognisku piekąc kiełbaski. A dla dzieci przygotowaliśmy bal przebierańców- dajcie się porwać szalonym tańcom i zabawom. Ponadto zachęcamy do codziennych spacerów z kijami nordic walking po Ścieżce Zmysłów lub do przejażdżek rowerowych po okolicy.

Szczegóły: www.zamekjanowpodlaski.pl/hotel/wydarzenia/szczegoly-aktualnosci?NewsID=62387

Źródło / grafiki: Zamek Janów Podlaski

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama