Reklama

Reklama

Leśna Podlaska: Panele edukacyjne w ZSCKR (galeria)

We wtorek 12 kwietnia 2022 r. uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych z powiatu bialskiego oraz z powiatów ościennych wzięli udział w panelach edukacyjnych zorganizowanych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej.

Posłuchaj ważnego spotu:

Goście mieli okazję uczestniczyć w pokazowych lekcjach języka angielskiego, fizyki, chemii i produkcji roślinnej. Wzięli także udział w zajęciach praktycznych z zakresu weterynarii, gastronomii i mechanizacji rolnictwa oraz nauce jazdy. Tematyka przedstawionych paneli uwzględniała podstawę programową szkoły podstawowej. Uczestnicy mogli zapoznać się z funkcjonowaniem i bazą dydaktyczną szkoły, poznali kierunki kształcenia, bazę do praktycznej nauki zawodu, pracownie dydaktyczne oraz park maszynowy.

Na zakończenie w stołówce internatu przygotowany został poczęstunek, a uczniowie mogli wymienić się wrażeniami i spostrzeżeniami z zajęć. Wizyta w ZSCKR w Leśnej Podlaskiej z pewnością dostarczyła młodzieży ciekawej wiedzy i pozytywnych wrażeń.

 

materiał: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej
tekst, zdjęcia: Marta Rudowska Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama