Reklama

Biblioteka w Konstantynowie zaprasza do udziału w projekcie „Z Biblioteką w tysiące podróży w nieznane”

Termin wydarzenia: 13 kwietnia 2022
, godz. 18:00
Gminna Biblioteka Publiczna im. Kajetana Sawczuka w Konstantynowie otrzymała dofinansowanie w kwocie 137,5 tys. zł na realizację zadania pn. "Z Biblioteką w tysiące podróży w nieznane". Placówka zaprasza do udziału w projekcie osoby działające w KGW, OSP, SPZK, ZHP oraz w innych stowarzyszeniach, zespołach i klubach oraz Osoby niezrzeszone (w tym młodzież), a także przedstawicieli instytucji.

Spotkanie informacyjne na temat współpracy odbędzie 13 kwietnia o godz. 18:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Kajetana Sawczuka w Konstantynowie.

Placówka oferuje partnerom: wspólne spotkania integracyjno-robocze, udział w szkoleniach i wyjazdach studyjnych, nowe doświadczenia, nowe kontakty oraz możliwość realizacji własnych pomysłów.

Zadanie otrzymało wsparcie finansowe w ramach konkurs BLISKO (2022-2023), stanowiącego element Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Decyzję o przyznaniu dofinansowań zadaniom najwyżej ocenionym w konkursie, przeprowadzonym i rozstrzygniętym przez Centrum, podjął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotr Gliński. Wsparcie otrzyma łącznie 46 bibliotek publicznych w 14 województwach. Łączna kwota środków na ten cel to 5,5 mln zł. 

Więcej o zasadach programu BLISKO na: https://www.nck.pl/dotacje-i…/dotacje/nprcz20/blisko

Źródło / grafiki: Gminna Biblioteka Publiczna im. Kajetana Sawczuka w Konstantynowie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama