Reklama

Biała Podlaska: Dni VIP-a w Bricomanie (film) (galeria)

4 i 5 kwietnia w markecie budowlanym Bricoman w Białej Podlaskiej odbyło się wydarzenie pn. "Dni VIP-a w Bricoman Biała Podlaska. Na klientów czekały m.in. licytacje, pokazy wystawców, profesjonalne szkolenia i prezenty za zakupy. 

– Przygotowaliśmy szereg fajnych atrakcji dla klientów na dni 4  i 5 kwietnia. W tych dniach odbywały się dni VIP-a, jest to również początek akcji nagrody za zakupy, akcja trwa do 30 kwietnia – wyjaśnia Grzegorz Kokoszkiewicz, kierownik działu kluczowych klientów Bricoman Biała Podlaska.

Aby zostać klientem VIP hurtowni Bricoman trzeba założyć specjalną kartę vip, którą można uzyskać u każdego doradcy na miejscu. Wymagany jest jedynie numer NIP związany z prowadzeniem działalności budowlaną. 

W ramach wydarzenia klienci ze statusem VIP mieli możliwość m.in. wylicytowania sprzętu, ceny zaczynały się od złotówki a także wziąć udział w konkursie internetowym pt. „Akadomia – Bricoman Biała Podlaska”, w którym można było wygrać samochód z pełnym bakiem na weekend , dalmierz laserowy lub zestaw odzieży roboczej. 

Dodatkowo klienci robiący  zakupy za kwotę 500 zł i 2000 zł mogli za 1 złotówkę odebrać koszulkę (zakupy za 500 zł) i bluzę lub polar (zakupy za 2000 zł). Na wszystkich klientów, którzy robili tego dnia jakiekolwiek zakupy czekała także gorąca kiełbaska. 

Z kolei akcja „Nagrody za zakupy” trwa do końca kwietnia, w ramach niej zbierając punkty za zakupy na kartę VIP można dostać atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu budowalnego za symboliczną złotówkę. Szczegóły na poniższych grafikach. 

Film: Biper Tv 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama