Reklama

Rozpoczął się protest w rejonie Przejścia Granicznego Kukuryki-Kozłowicze

Rozpoczął się protest w rejonie przejścia granicznego Kukuryki-Kozłowicze. Jesteśmy na miejscu czuwając nad bezpieczeństwem zarówno uczestników protestu jak też kierowców ciężarówek i osób postronnych. Dbamy także o drożność na drogach krajowych prowadzących do granicy.

Rozpoczął się protest w rejonie przejścia granicznego Kukuryki-Kozłowicze. Osoby protestujące stoją na pasie drogi krajowej numer 68, w rejonie terminala odpraw celnych w Koroszczynie. Czuwamy nad bezpieczeństwem zarówno uczestników protestu jak też kierowców ciężarówek i osób postronnych. Utworzona została również sięgająca około 400 metrów strefa buforowa oddzielająca protestujących od samochodów ciężarowych.

W trakcie naszych działań czuwamy także nad bezpieczeństwem osób podróżujących drogami krajowymi prowadzącymi do granicy oraz dbamy o płynność ruchu na DK-2.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. Up aińskie bydło chce nam zerwać łańcuchy dostaw i zagłodzić kraj. Tymczasem na Ukrainie rosyjska ropa i gaz cały czas płynie tankują tym auta i czołgi płacąc Putinowy dziesiątki mld dolarów każdego miesiąca. Najpierw niech wezmą siekiery i odrombią se rurki i zamkną stacje benzynowe, a nie blokują nam dostawy towarów i przewoźników którzy utrzymują z podatków te 2 mln uchodźców. Żyjemy w idiokracji. Wyłapać to patatajstwo i wywieźć na front jak im niewygodnie u nas.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama