Reklama

I Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny im. Adama Trochimiuka „Migawki z Podlasia” (zaproszenie)

Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej zaprasza miłośników fotografii do udziału w I Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym im. Adama Trochimiuka "Migawki z Podlasia".

Inicjatorem Konkursu jest Roman Laszuk – dziennikarz a współorganizatorami Fotoklub Podlaski, Bialskie Centrum Kultury oraz prezydent miasta Michał Litwiniuk. 

Konkurs jest otwarty, bezpłatny i skierowany do wszystkich pasjonatów fotografii. Jego celem jest prezentacja i promocja fotografii jako uniwersalnego środka komunikacji kulturowej i międzyludzkiej oraz upamiętnienie twórczości fotoreportera Adama Trochimiuka.

Fotografie na konkurs należy nadsyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.trochimiuk.bck24.pl od dnia 01.09.2022 r. do dnia 30.09.2022 r. Pod tym linkiem dostępny jest również regulamin konkursu.

Honorowy Patronat nad Konkursem objął Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Starosta Powiatu Bialskiego Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej Mariusz Filipiuk.

Źródło / plakat: BCK w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama