Reklama

Kryminałki: Umyślne i celowe podpalenie domu. Wiele zniszczeń

Biała Podlaska: Podrobiony podpis na fakturze kupna - sprzedaży. // Biała Podlaska: Nieznany sprawca dokonał podpalenia niezamieszkanego, murowanego budynku mieszkalnego. // Tuczna: Nieznany sprawca doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, 18-letnię mieszkankę. // Małaszewicze: Na trasie przejazdu pociągu towarowego relacji RFN – Polska, n/n sprawca, po zerwaniu plomb na drzwiach wejściowych do dwóch kontenerów, dostał się do ich wnętrza. // Biała Podlaska: Nieznany sprawca, za pomocą sieci internetowej, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkankę do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem. // Dubica Dolna: 46 letni nietrzeźwy kierowca.

24.02.2022r. gm. Biała Podlaska
W dniu 24/02/2020 roku w Warszawie, w siedzibie firmy, nieustalony sprawca posłużył się danymi osobowymi i podrobił podpis mieszkanki gm. Biała Podlaska na fakturze kupna – sprzedaży pojazdu osobowego marki Audi, a następnie posłużył się tym dokumentem zawierając polisę OC pojazdu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.04.2022r. gm. Biała Podlaska, 
Nieznany sprawca dokonał podpalenia niezamieszkanego, murowanego budynku mieszkalnego, w wyniku czego częściowemu nadpaleniu uległy znajdujące się w pomieszczeniach meble, zniszczeniu uległa część więźby dachowej wraz z jej pokryciem papą. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

16.02.2022r. gm. TUCZNA, 
Nieznany sprawca doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, 18-letnię mieszkankę gm. Tuczna w kwocie 500 złotych zaliczki przy zakupie telefonu za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego. Pomimo przelania zaliczki na wskazany przez sprzedającego rachunek bankowy, pokrzywdzona do dnia dzisiejszego nie otrzymała zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

22.03.2022r. MAŁASZEWICZE, 
Na trasie przejazdu pociągu towarowego relacji RFN – Polska, n/n sprawca, po zerwaniu plomb na drzwiach wejściowych do dwóch kontenerów, dostał się do ich wnętrza, a następnie dokonał zaboru w celu przywłaszczenia między innymi pudełek z zawartością preparatów dla niemowląt wartości niemal 2,5 tys. zł na szkodę spółki. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

24.03.2022r. gm. Biała Podlaska, 
Nieznany sprawca, za pomocą sieci internetowej, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w kwocie niemal 400 złotych za pomocą wprowadzenia w błąd pokrzywdzoną co do zamiaru wywiązania się z umowy sprzedaży damskiego roweru miejskiego, który zamówiła przez internetowy sklep sportowy Pomimo przelania pieniędzy na wskazany rachunek bankowy nie otrzymała zamówionego towaru, a strona internetowa sklepu została zlikwidowana. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

31.03.2022r. DUBICA DOLNA,
Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali 46-letniego mieszkańca gm. Wisznice, który kierował samochodem m-ki VW Passat będąc w stanie nietrzeźwości: 1,58 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama